Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem jogos a...

Szerintetek sem jogos a megbántottságom?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem orvoshoz anyu autójával. 4-en voltak előttem, ááá mondom hamar végzek. Lenémítottam a telefonomat, mert 1. én is utálom amikor az orvosiba valaki telefonál (ott mindig olyan baromi nagy csönd van és mindent hallani) 2. gondoltam ennyi idő alatt nem keres senki. Na most a 4 emberen kívül egy csomóan bementek előttem, mondván "ők csak gyógyszert íratnak, ők csak beutalóért jöttek, stb." Persze, én se beteg voltam, hanem "csak" egy labor beutalóért ültem sorban. 1óra alatt kerültem sorra. Hazaérek, belépek az ajtón, az anyám torka szakadtából üvölt, hogy hol voltam és miért nem vettem fel a telefont, mert egy csomószor hívott. Köpni-nyelni nem tudtam, de még magyarázkodni sem, mert csak mondta és mondta a magáét. Mert hívott, hogy mennyien vannak előttem, mert apunak kell a kocsi és menne el és stb. Mondom ne velem veszekedj, hanem azokkal akik előttem bementek. De meg se hallotta csak fújta a magáét, hogy minek nekem telefon ha fel sem veszem. Igazából ezen nem akadtam ki, mondja csak. Aztán meg rákezdett, hogy becsüljem meg magam, mert én csak egy megtűrt személy vagyok a lakásban és legyek hálás, hogy nem dob ki az utcára, ennyi idősen ő már rég dolgozott. Na ettől mentem a falnak! Tény, hogy 22 évesen dolgozhatnék, de könyörgöm mégis mit??? MEgváltozott munkaképességű vagyok, a kutya nem akar engem alkalmazni. Szóval baromi szarul esett, mert nem én választottam ezt az életet. PErsze, hálás vagyok én a szüleimnek amiért eltartanak, nem lázadok semmi ellen, ha kérnek valamit megcsinálom. Nem járok bulizni, nem cigizek (ugye amit nekik kéne pébnzelni), nincs semmi különleges kérésem hozzájuk. Erre a fejemhez vágja, hogy csak megtűr itt.

Annyira kibuktam rajta, pedig az utóbbi időben egész jól megvoltunk.

Aztán jött jópofizni, hogy menjek nézzem vele a tv-t. Mondtam, hogy nem köszi. Este meg ölelgetett, hogy "azért ugye szeretsz". Mondtam neki, hogy nem és elmentem a szobámba. Reggel csináltam neki kávét, erre meg se itta, oda adta apunak azzal a felhanggal, hogy neki legalább csinálok reggelit. (nem apunak csináltam, de mind1). Azóta egyáltalán nem szólunk egymáshoz, egy légtérben se tartózkodunk ha lehet.

Most ott tartok, hogy gőzerővel rákapcsolok a munkakeresére. Eddig is kerestem, de a képességeimnek megfelelően. De most akármit elvállalok, csak el tudjak menni itthonról, hogy ne legyek "megtűrt személy".

Szerintetek is neki van igaza?

Bocsánat, hogy hosszú lett és köszönöm, hogy elolvastátok.


2011. jan. 6. 10:51
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

14:22


13:38 vagyok. Én is vidéken lakom, nekem is kell buszoznom volt olyan állásom nekem is ahol távolsági ill. helyi járatos busszal kellett mennem de mentem mert MUSZÁJ volt, és nem bírtam volna elviselni, ha a szüleimnek kell eltartania, ülő munka volt bárki meg tudja csinálni, gyárban voltam dorid pedig kicsit több papírom van a 8 általánosnál, de mégsem derogált a munka, ez volt ezt kellett csinálni. De most megyek a mínusz 5 fokba kukoricát szedni, mert ez van. Elnézést ha megbántottam valaki lelki világát, nem állt szándékomban!


Remélem a kérdező helyzete pedig rendeződik, és talál számára megfelelő munkát.

2011. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Anyukádnak te egy hatalmas teher vagy,amitől szabdulna...
2011. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Koszi. :)
2011. jan. 7. 08:10
 44/47 anonim ***** válasza:
Bocsi ha megbántottalak,csak azt irtam amit gondolok...Brutálisan őszinte szoktam lenni...
2011. jan. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Nem bántottál meg. Mivel ez így ebben a formában nem igaz, márminthogy teher lennék neki. Azért ennél jobban ismerem az anyámat. :) Az, hogy ilyeneket vágott a fejemhez, kiderült, hogy csak azért volt mert megijedtek, hogy azért nem veszem fel a telefont mert valami történt velem. Tehát megbeszéltük, minden happy.

A brutális őszinteségről meg annyit, hogy vigyázz vele, mert sokan ezt nem őszinteségnek, hanem bunkóságnak definiálják. (Félre ne érts, nem bunkónak tartalak, csak én is ilyen vagyok, sűrűn őszinte és sokszor megkapom, hogy egy bunkó vagyok)

2011. jan. 8. 12:50
 46/47 anonim ***** válasza:
Tudom én is megkapom néha,de inkább a sárga úton járok,úgyis kiderül,nem szeretek potya köröket futni...Csak sokan homokba dugják a fejüket és hazusgágokat hallanának inkább az igazság helyett,mert attól félnek...
2011. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen egyetértek!
2011. jan. 8. 15:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!