Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még esélyük?

Szerintetek van még esélyük?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm felbontotta a 3 éve tartó eljegyzését egy másik pasi miatt mondván mert szerelmes lett. A pasi két héttel késöbb elég durva módon kidobta, és most teljesen maga alatt van és ha a "volt vőlegénye" és én nem lennénk mellette akkor akár kárt is csinálna magában. a Kérdésem az hogy ezek után kitud békülni a volt vőlegényével. tudom nem rám tartozik csak annyira " szeretem őket" a legjobb barátaim és rossz lenne ha nem lennének ujra együtt?
2011. jan. 5. 21:34
1 2
 11/12 BlackSword ***** válasza:
70%
Tudod kérdező a megbocsátás csak egy dolog... De a bizalom meg egy másik... Az ember képes megbocsátani és nem haragudni a történtekért... De hogy újra tudjon bízni a másikban... Ahhoz néha egy élet is kevés... Jobb ezt így lezárni és azt mondani tévedtem, mint öürökösen a másikra ujjal mutogatni...
2011. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van, de nekik kell akarni - hasonló helyzet tapasztalata alapján mondom ;)
2011. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!