Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még esélyük?

Szerintetek van még esélyük?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm felbontotta a 3 éve tartó eljegyzését egy másik pasi miatt mondván mert szerelmes lett. A pasi két héttel késöbb elég durva módon kidobta, és most teljesen maga alatt van és ha a "volt vőlegénye" és én nem lennénk mellette akkor akár kárt is csinálna magában. a Kérdésem az hogy ezek után kitud békülni a volt vőlegényével. tudom nem rám tartozik csak annyira " szeretem őket" a legjobb barátaim és rossz lenne ha nem lennének ujra együtt?
2011. jan. 5. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
ha a volt vőlegénynek van egy kis esze, sose áll többet szóba ezzel a ribivel:S
2011. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegény barátként mellette áll,ez szép, de ne várj mást tőle. Egyszer már csalódott a barátnődben, mégegyszer nem fogja akarni.
2011. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miattad nem fognak újra összejönni. Nem is lenne értelme hisz a lány mást szeret.
2011. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Azért a lány is megérthető, ha 3 éve van eljegyezve és a pasinak esze ágában sem volt elvenni...
2011. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban a fiút is barátodnak tartod, akkor ne akard, hogy újra összejöjjenek. A lány nem szereti, de ezt Te is tudod. Szamár meg ne legyen, ha ló nem lehet.
2011. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz hogy már nem lesz ugyanaz mint régen de van két szó, megbánás és megbocsájtás és ha ez nincs meg az emberben akkor szerintem nem ember. Tudom sokan azt gondolják h ha egyszer megtette akkor megteszi mégegyszer de ha kap egy nagy "lelki pofont" az ilyen emberektől mint a pasi akkor lehet rájön h mit akar Boldogságot vagy mealázást
2011. jan. 5. 21:44
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha volt vőlegény mellette áll, akkor nem biztos, hogy nem szereti már. Mindenesetre a barátnőd nagyot hibázott, minden elismerésem a vőlegényé, ha meg tud neki bocsátani. A barátnőd meg remélhetőleg tanul az esetből.

Viszont azért elgondolkoztam, hogy biztos annyira szereti-e a volt vőlegény, hiszen három éve eljegyezte, de elvenni nem vette.


Még valami: ha valaki egyszer megcsalja a másikat a pillanat hevében, az nagyon ronda dolog, de még lehet rá azt mondani, hogy "pillanatnyi elmezavar"

Viszont, ha valaki annyira beleszeret valaki másba, hogy hanyatt-homlok rohan a karjaiba, feladva egy biztos kapcsolatot, akkor abban a biztos kapcsolatban már eleve nagy bajok vannak. Nem tudom, jó-e, ha kibékülnek. A barátnőd már nem volt boldog a vőlegényével.

2011. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A vőlegény már tavaly pedzegette az esküvőt de más okok miatt háttérbe szorúlt a lány pedig egy picit önfejü előbb cselekszik aztán gondolkodik " ez nem kibeszélés csa k igy meg lehet érteni ezt a helyzetet
2011. jan. 5. 21:55
 9/12 anonim válasza:
Én is három éve vagyok eljegyezve, de az esküvő még váratni fog magára pár évig - előbb iskola, munka, lakás, pénzgyűjtés. Szóval a "három év jegyesség után nem vette el akkor nem is szereti" dolog aztán minden, csak igaz nem :/
2011. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ebben tényleg igazad van. Ha még iskolás az ember és nincs hol közösen lakni, akkor érthető, ha elhúzódik a jegyesség.

Valahogy én arra gondoltam, hogy a kérdésben szereplő párnak adottak voltak a feltételek, de akkor lehet, hogy tévedtem.

2011. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!