Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pofon után jön a többi?

Egy pofon után jön a többi?

Figyelt kérdés

Az én párom már ütött meg hónapok előtt, nagy nehezen megbocsájtottam neki, és azóta szerencsére nem ütött meg.

Szerintetek minden esetben az van hogy aki egyszer kezet emel ránk aztán jön a többi??


2011. jan. 5. 20:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Engem az egyik volt nőm - akivel együtt éltem - akart mindig megverni, így vezette le az idegi feszültséget. Nem mintha engem, 90 kilós férfit nagyon megrendített volna, ha egy 40 kilogrammos méregzsák nő nekem jön. De okozott kellemetlen perceket, rúgott, mart, harapott, egy alkalommal szégyellem, de le kellett fognom, de csak finoman, ekkor vette kezdetét a színjáték, szirénázott, fogta a karját, hogy eltört, amíg meg nem unta és kb. 1 másodperc alatt meggyógyult. Mivel nem akartam, hogy 30 éves fejjel a kardiológián, az intenzív osztályon, vagy a diliházban kössek ki, inkább ott hagytam, hiába szerettem. Pedig elvileg intelligens, diplomás nő volt, de az őrület nem válogat sajnos.
2011. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ez sajna így van,hogy legtöbbször az agytröszt emberek fordulnak ki leghamarabb magukból. A feszültség és a rajtuk nehezedő teher és egyben néhol a komoly felelősség ami kiválthatja mindezt. Viszont előző emberünk igazán diplomatikus volt. Volt nő ismerősöm aki ugyancsak hasonló módon képes volt egyik pillanatról a másikra kifordulnia önmagából. A barátja ilyenkor adott neki egy lendületes sajtostejfölöst. Felért nála egy szoftverfrissítéssel ahogy mondta. Egy perc elteltével visszaállt a csaj vérnyomása és a régi mivoltja. Vannak ilyenek is. :-/
2011. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!