Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pofon után jön a többi?

Egy pofon után jön a többi?

Figyelt kérdés

Az én párom már ütött meg hónapok előtt, nagy nehezen megbocsájtottam neki, és azóta szerencsére nem ütött meg.

Szerintetek minden esetben az van hogy aki egyszer kezet emel ránk aztán jön a többi??


2011. jan. 5. 20:01
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Tudom én is hogy nagyon felidegesítettem onnantól kezdve minden más lett, azóta is volt nagy veszekedésünk de soha nem emelt rám kezet.

Valószínű nagyon megbánta, de kiváncsi voltam milyen válaszok lesznek

2011. jan. 5. 20:41
 12/32 anonim ***** válasza:
96%

Az előző kapcsolatomban nálunk is elcsattant egy pofon. Összekaptunk valamin, és olyan hévvel hangoztattam az igazamat, hogy eldurrant az exem agya. Természetesen bocsánatot kért, és megígérte, hogy többet nem fordul elő. Pár hónap múlva jött a következő. Olyan régóta voltunk már együtt, hogy nem akartam ilyen apróságért eldobni azt a sok évet.. A következő veszekedés alkalmával úgy meglökött, hogy beszálltam egy üvegajtóba. Szerencsére nem lett semmi bajom.. de már nem akartam tovább vele maradni. Jött a szakítás, majd visszakönyörgés (tulajdonképpen olyan helyzetben voltam, hogy kényszerből kellett visszamennem hozzá), de már nem olyan volt, mint előtte.. Már nem mertem kinyitni a számat akkor sem, ha igazam volt. De még így is talált rá okot, hogy nyilvános helyen nekem essen. Persze mindig is hatalmas erőfölényben volt velem szemben.. Szánalmasnak tartom azt, aki ilyesmire vetemedik.

Soha-soha-soha nem nyúlt hozzám addig senki egyetlen ujjal sem, és ezek után sem fog, az biztos!

Ha a párod olyan, akkor lehet hogy csak egy év múlva, lehet hogy 10 év múlva, de jön a következő! Utána pedig már nem csak pofonokról lesz szó.. Ha valaki egyszer nem tudott uralkodni az indulatain, akkor mindig ott lesz a lehetőség, hogy megint borul a bili.

2011. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, de nem biztos. DE már ez is elég elgondolkodtató: milyen ember az ilyen? Biztos, h vele akarsz maradni?
2011. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos nagy valószínűséggel jön a következő-tapasztalat.
2011. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%

21:15 vagyok:

Rosszul fogalmaztam, szóval az a visszakönyörgés nem az én részemről történt:) De a hülye fejemmel engedtem az ő sirámainak..

Szóval szerintem jól gondold meg, kire vesztegeted az idődet. Bujkál benne agresszió? Mert ha igen, akkor menekülj!

2011. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%
Kérdésedre a válaszom: 100%!!!
2011. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

A párod szokott pankrátor filmeket nézni?

Ha igen,én a helyedben már most menekülnék.

Ok. vicc volt,de az egy nem biztos, h egy marad.

Én lépnék a helyedben.

2011. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%
Én 10 év alatt egyszer kaptam egy pofont, azóta eltelt 5-6 év, nem fordult elő többször. Úgyhogy nem 100%, ahogy az életben semmi sem az, kivéve azt hogy egyszer meghalunk.
2011. jan. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én szerintem úgy volnék ezzel, hogy ha tudom, hogy amúgy egy intelligens, kulturált, rendes ember, csak akkor egyszer elveszette a fejét, de őszintén megbánta és megígérte, hogy többé nem fordul elő, akkor megbocsájtanék. Egy esetben. (Tudom, te is ezt tetted.) Ha viszont ezek után másodszor is előfordulna, akkor lépnék. Mert az bizonyítaná be, hogy nem tartja be az ígéretét, és nem tanul a saját hibájából. De veled még csak egyszer fordult elő, nem tudom neked megjósolni, hogy mi lesz, nem ismerem őt. Jelen helyzetben maradnék még, ha láthatóan minden rendben, de folyamatosan a szemem előtt lebegne, hogy mégegy ilyen, és azonnal lapát!
2011. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%
Én 8 hónapig voltam együtt egy olyan emberrel aki ütött!Megütött egyszer azt mondta bocs,én jó ok semmi baj!Másodjára eltörte a kisujjamat,akkor azt mondtam,hogy ennyi volt!Egyszer beállított,egy szál virággal meg szép mosollyal én megbocsátottam!Következőleg úgy combon vágott,hogy (nem túlzok) 4-5 hónapig lila volt!Az utolsó dolog viszont az volt mikor elvette a pénzemet és akkor betelt a pohár és elküldtem!Párszor még jött,volt hogy hajnalban kint várt,és megfenyegetett,hogy ha nem lehetek az övé akkor senkié!Nem törődtem vele és akkor megfogadtam,hogy több ilyen nem lesz!Csak egyszer emel rám valaki kezet,már is mehet!!!!
2011. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!