Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pofon után jön a többi?

Egy pofon után jön a többi?

Figyelt kérdés

Az én párom már ütött meg hónapok előtt, nagy nehezen megbocsájtottam neki, és azóta szerencsére nem ütött meg.

Szerintetek minden esetben az van hogy aki egyszer kezet emel ránk aztán jön a többi??


2011. jan. 5. 20:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Elég van esélyed van további pofonokra.
2011. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Elég nagy esélyed van további pofonokra.
2011. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
99%

Egyszer a barátom nagyon felidegesített, és véletlen adtam neki 1 pofont.. Nem volt nagy, inkább csak a lelki része volt fájó mindkettőnknek..

Soha többet ne fogom megütni, inkább magamat, mint őt..

2011. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%
Amíg nem lesz belőle rendszer, addig nem gáz. Van amikor kiborul a bili és elcsattan a pofon. De sztem ahhoz 2 ember kell. Mind2nek vissza kell venni a lendületből. Ez alól kivételek, a részegen elkövetett pofonok :D
2011. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
előző kapcsolatomban engem is megütött az exem. Nagyon bánta, bocsánatot is kért, megesküdött, hogy soha többé nem történik meg. Igy is lett. Viszont onnantól nem tisztelt engem. Habár fizikailag nem bántalmazott többé, nagyon sokszor éreztem azt, hogy lenéz engem, nem vesz komolyan. Mintha úgy érezte volna onnantól, hogy mindent lehet... Szóval én azt mondom igen, az egyik pofont jó eséllyel követi a további még ha nem is szó szoros értelmében arról beszélünk
2011. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Az első után mindíg jön a második. Ha először volt bátorsága, és mersze megütni, ne reménykedj abban, hogy másodszorra nem teszi meg!
2011. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%

Igen, szerintem lesz folytatás.

Milyen körülmények között ütött meg?

Mi váltotta ki?

2011. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az exem egyszer megütött,nagyon megbánta és azt mondta soha többé nem fordul elő...fél évvel késebb kisebb verés,a végére pedig képes volt az utcán megverni...nála megfogadtam,h soha többé egy férfi se fog megütni,sajnos az előző kapcsimban nem voltam elég erős,h véget vessek ennek és nem tudtam hova fordulni,a rendőrségre pedig nem akartam mert szerettem.

A legkomolyabb az volt amikor agyrázkódást kaptam aminél megrepedt az orrom a másik pedig amikor abortusz után "sikerült"tüdőn rúgnia.

Ha engem még egyszer valaki megütne vagy csak akarna egyből kilépek a kapcsolatból,mert nekem többet nem ér ennyit egy férfi,főleg nem ilyen áron!

2011. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

Az esetek legnagyobb részében igen, lesz folytatás. Viszont valóban rengeteg múlik a körülményeken, az adott ember beállítottságán, személyiségén. Van, akit annyira megvisel az első pofon (aki adja, arra gondolok), hogy soha többé nem emel kezet senkire, véletlenül sem. De legtöbbször tovább is lesz. Én azt mondom, helyzettől függően egy még belefér, de második már ne legyen. Mindkét félen múlik, és akár a második is lehet megbocsátható, ha tényleg olyan a helyzet, de sok esetben már az első sem az. Erről eszembe jut egy ismerős testvérpár története: apjuk alkoholista, agresszív ember volt, rendszeresen verte a családját, kínozta az állatokat akár részeg, akár józan. Az egyik fia 30 éves korára ugyanaz lett, mint ő - mivel látta a jó példát, a másik fia 30 éves korára kétgyermekes apuka lett, nagyon jó férj és jó szülő - mivel látta, milyen az apja.

Tehát vagy "ráérez", és tovább folytatja (ha neked adott életében először), vagy elretten, és soha többé.

2011. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
98%
Az első csak a kezdet,ha azt megbocsátod,úgy érzi majd,hogy a másodikat ötödiket is megfogod...Aztán lesz majd rugdosás is...
2011. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!