Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pofon után jön a többi?

Egy pofon után jön a többi?

Figyelt kérdés

Az én párom már ütött meg hónapok előtt, nagy nehezen megbocsájtottam neki, és azóta szerencsére nem ütött meg.

Szerintetek minden esetben az van hogy aki egyszer kezet emel ránk aztán jön a többi??


2011. jan. 5. 20:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
39%
Én általában mindig azt mondom hogy jön a többi . De viszont vannak ritka kivételek. A mamám mesélte hogy az 50 éves házasságuk alatt 1 pofont kapott a papámtól, de most már úgy gondolja megérdemelte, mikor egy havi fizetését odaadta a húgának nászajándékba.
2011. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nem tűrheted el a fizakai terrort. Persze a lelki terrort sem. Viszont lehet, hogy megérne egy kis lelki művelődést, ha szeretnéd mégis együtt folytatni az életet a pároddal. Nekem bejött. [link]
2011. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani, attól függ milyen ember.
2011. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom nagy eséllyel jön utána több is ha már egyszer megtette.

Személyes vélemény de én ilyet sose bocsátanék meg a barátomnak.Mert szerintem egy igazi férfinak védelmeznie kellene a szerelmét és vigyáznia rá,nem pedig bántani és fájdalmat okoznia neki.Milyen kapcsolat lehet az ilyen,nem hiszem,hogy olyan amiben tisztelik egymást a felek.Márpedig tisztelet és bizalom nélkül sztem nem sok jövője van egy kapcsolatnak.

2011. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Az is lényeges kérdés,hogy miért kapja a pofont...
2011. jan. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
másodszor minden könnyebben megy...
2011. jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
ha csak ez az egy pofon elszállt, az semmi. ha szokott egyébként pofozkodni(másokat, vagy a múltban) akkor nehéz lesz megállnia, hogy meg ne üssön, ha nagyon ideges lesz. Hacsak nem jár közben valami önfejlesztő tanfolyamra, vagy küzdősportra( mert az fegyelemre szoktat)azért inkább járj te is, ha még nem tart ott a fejlődésben, akkor megtudod védeni magad -egyébként meg együtt tanultok.
2011. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
előző vagyok.Mindketten rosszul kezelitek az agressziót, ő a dühöt, te meg az agresszió kivédését - ezért javaslom a küzdősportot, nem viccből írtam.
2011. jan. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Javaslom, ne várd meg a másodikat. Én nem várnám. Anyámat évekig ütötte apám, és láttam mire képes. A végén felakasztotta, hogy csak a lábujja ért le a földre, ha csak kibillen az egyensúlyából, neki annyi. Megszúrta késsel, és majdnem le kellett vágni a lábát. Pcihiátrián (lehet, hogy rosszul irtam, üdv kötekedők)kötött ki, mármint anyukám. Hálóingben szökött el éjjel, mert különben meghalt volna. Vascsővel lett verve, szóval mesélhetnék. Ha téged ez nem ijeszt meg, lelked rajta, de ezt vállalod, ha az elsőt "megbocsájtod". Én megmondtam az összes páromnak, akivel komolyabbra fordult a kapcsolatom, hogy ha engem megüt, az egyenlő azzal, hogy szépen sorban lemetszem az ujjait. Aki gyengébbet megüt, annak soha, semmilyen körülmények között nem szabad megbocsájtani mert megteszi másodszor is. Itt megjegyezném,hogy aki a brutális urát lemészárolja éjjel álmában,azt nem büntetném. Büntette már eleget őt az élet. És minden ilyen "ember" megérdemelné, hogy ugyanazt kapja, amit adott. Jah, és akit vernek, nem ritkán meg is erőszakolja a "férje", csak, hogy tudd. Ezt is láttam. És volt olyan, hogy én kisértem anyámat a nőgyógyászhoz, mert olyan brutális volt vele apuka. Szóval, én soha, semmilyen körülmények között nem csinálnám végig ezt.
2011. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Könnyű az észt osztani annak, aki nem él benne a másik kapcsoaltában. Ha már kialakult az érzelmi kötődés, akkor már sokkal bonyolultabb. Én várnám a következőt és vissza is adnám. Azt kapsz, amit adsz!
2011. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!