Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet kicsit gaz. De ez van....

Lehet kicsit gaz. De ez van. Bovebben lent. Hmmmm? Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Tehat lehet kicsit furan hangzik meg lehet h nem normalis tolem de kinem birom allni a pasim ocsenek a baratnojet:D

Szal az van h nem birjuk egymast ezt eszre lehet venni h keruljuk egymas tarsasagat...altalaban egyfojtaban a pasimeknal van szinte mindeg (ott el)...ket honapja vannak egyutt ena pasimmal ket eve es nem vok annyit nalluk mint o...ugy veselkedik mintha o lenne ott a kiralyno bekepzelt nagyon...es en nem birom az ilyen embereket...tehat szeretnek par tippet kerni h cseszhetnek ki vele ugy h ne vegye eszre:P..lehet h bolondnak neztek..de gondoltam h megkerdezlek titeket hatha ellatok par hasznos tippel....elore is koszonom es kerlek ne nezzetek tiszta gyagyanak:D:D csak kerlek adjatok par jo kis tippet:) koszikeee...jah es bocs ha valamit nemjol fogalmaztam meg...


2011. jan. 5. 18:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Neem nem elnek ok egyutt mert van a csajnak is csaladja csak egyfeszt ott van naluk,ugy viselkedik mintha o lenne a hazigazda,es azt veszem eszre h kihasznalja abaratjat es ezt nem akarom hagyni.... es nekem mar kedvem sincs oda mennni mert egyfeszt beszol..am meg mi is osszeszeretnenk koltozni a nyaron a parommal de nem nalluk hanem kulon...ahh ontelt egy lany nagyon de nagyon.....utalom ha szivatnak v ha rosszul viselkednek velem mikozben megsem erdemlem...
2011. jan. 5. 19:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne gonoszkodj vele.


És ha tényleg olyan dolgokat csinált, mint amit a kommentekbe írtál, akkor sztem már alapból beleírtad volna a kérdésbe.

Cikinek érezted, hogy azt mondják rosszindulatú vagy és ki kellett találni pár ürügyet?


Am meg a pénzes dolgot lehet te veszed magadra...

Én nem vagyok csóró, sőt... és azt veszem észre ha annyit benyögök, hogy már várom a síutamat Franciaországban egy nagycsomóan úgy lesnek rám, hogy kitörnék a gigámat... Pedig nem azért mondom, mert jááj ők nem tehetik meg, csak mert várom hogy vége legyen ennek a fostos vizsgaidőszaknak és elmehessek.

Kíváncsi vagyok az iPhone 4-emre hogy fognak nézni.

A szépség meg megint ilyen, ha azt mondom a tükör előtt, hogy jujj de jól nézek ki az alatt megint nem azt értem hogy te vagy mások rosszul néznek ki, hanem csak hogy ma kiváltképp tetszem magamnak.


Az hogy meg állandóan ott van miért zavar? Vannak akik otthonosabban mozognak másoknál is rövid időn belül. Egyébként lehet azért találod a viselkedését furcsának, mert külföldi vagy, és nálatok másabbak a szokások, mint itt.


Ha viszont tényleg gonosz és úgy hogy pl. én szép vagyok Te ronda stb. akkor egyszer úgyis kibújik a szög a zsákból, ne segíts rá, hagyd hogy maguktól jöjjenek rá milyen, mert nem jó belekavarodni a szarba...

2011. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Menj oda ritkábban és az egyedül töltött idődben olvass könyveket. A helyesírásod is javulna és a lányt se látnád annyit.
2011. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!