Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet kicsit gaz. De ez van....

Lehet kicsit gaz. De ez van. Bovebben lent. Hmmmm? Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Tehat lehet kicsit furan hangzik meg lehet h nem normalis tolem de kinem birom allni a pasim ocsenek a baratnojet:D

Szal az van h nem birjuk egymast ezt eszre lehet venni h keruljuk egymas tarsasagat...altalaban egyfojtaban a pasimeknal van szinte mindeg (ott el)...ket honapja vannak egyutt ena pasimmal ket eve es nem vok annyit nalluk mint o...ugy veselkedik mintha o lenne ott a kiralyno bekepzelt nagyon...es en nem birom az ilyen embereket...tehat szeretnek par tippet kerni h cseszhetnek ki vele ugy h ne vegye eszre:P..lehet h bolondnak neztek..de gondoltam h megkerdezlek titeket hatha ellatok par hasznos tippel....elore is koszonom es kerlek ne nezzetek tiszta gyagyanak:D:D csak kerlek adjatok par jo kis tippet:) koszikeee...jah es bocs ha valamit nemjol fogalmaztam meg...


2011. jan. 5. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

1. Borzalmas a helyesírásod.

2. Attól még mert te régebb óta vagy együtt a pároddal, nincs több jogod ott mint a másik hölgyeménynek.

3. Ha tényleg ilyen aljas vagy, hogy egy számodra kvázi vadidegen emberrel kiszúrnál csak azért mert nem szimpatikus neked, akkor csak sajnálni tudlak újfent.


Összességében: először tanulj meg helyesen írni és magadba is nézz időnként, mielőtt másokat szapulsz. Egyszer ez még könnyen visszaüthet.

2011. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

De hülye vagy X-D


Valamit nem értettem rendesen... :-)


Összegezve: te két éve vagy együtt a pasiddal, a pasid öccse meg ez a nagyképű csaj meg két hónapja, és az van, hogy a csaj sokat van nálatok? :-) (Mármint a pasidnál, amikor te is ott vagy).

2011. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előszöris mi a bajod vele azon kivül, hogy ottvan a barátjával a te barátodék házába? Azért mert ő többet van ott miért zavar? Megsértett valamivel? Vagy rámászott a barátodra? Ha nem akkor semmi közöd hozzá hogy ő mit csinál és hol van elvégre nem a te házadban van, nem értem miért akarsz kicseszni vele... Lehet a családi élete problémás és jobb neki ott mint otthon. Gondolom 14-15 éves lehetsz.
2011. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt gyerekes vagy, hány éves vagy, 10?


Másrészt buta is vagy, hát hogyne lenne többet ott a csaj, ha OTT ÉL, mint azt le is írtad? Te meg nyilván nem élsz ott, és b@ssza a csőrödet.


Tényleg gáz, ezt legalább jól látod.

2011. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De gáz vagy... szívem szerint megtudnám, hogy kivagy, utána szólnék a pasid szüleinek, hogy miket irogatsz, hátha észreveszik milyen rossz szándékú vagy és többet be sem engednek a házukba! Fogadd el a lányt, nem bántott, te se bántsd!
2011. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat azert kedves valaszolok mert o egyfojtaban csak szivat engem....h o milyen jol nez ki h neki mennyi penze van en meg ezt nem szeretem inkabb nem valaszolok neki vissza mert nagyon megbantanam...na szal ezert szerettem volna egy kicsit kicseszni vele..es meg az en pasimra is nyomul ahogy eszre vettem...es mondtam h bocs a helyes iraert de nem Magyarorszagi vok..koszi a megertest....
2011. jan. 5. 18:56
 7/13 A kérdező kommentje:
ama meg nem kell mindjart rosszat gondolni rollam nem vok en gonosz vagy bolond...xD...csak par tippre lettem volna kivancsi...gondolom ennel hulyebb kerdeseket is olvastatok mar itt..tehat azert nem kell lehordania masikat h kerdeztem vlmt....
2011. jan. 5. 18:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek... Ő ártott neked valaha, valamivel? beszólt neked?

Azt értem, hogy nem szimpatikus neked, de szerintem próbáld meg elviselni.

Nekem kicsit úgy tűnik, mintha féltékeny lennél, hogy ő már együtt él a pasijával 2 hónap ismeretség után, míg ti 2 év együttlét után sem éltek együtt. (Bocsi, ha rosszul látom, de nekem a leírtak alapján tényleg így tűnik..)

Mit mond a párod, mért nem akar veled összeköltözni?

2011. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Ne süllyedj le az ő szintjére,ne figyelj rá,nézz át rajta és majd észreveszi egy kis idő után,hogy neked ő egy közömbös ember.

Nem kell kiszúrni vele,legyél észnél.

2011. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de bunkóság csak bunkóságot eredményez. Ha ő már ott lakik, akkor nyeregben van. Szóval, ha bántod, lehet, hogy csak magadnak ártasz vele. Ha a barátodra is rászáll, akkor az nyílván őt minősíti, és előbb-utóbb az öccs is megtudja. Ha meg kiderül, valószínűleg szakítani fog a csajjal...

Hogy jössz ki a barátod szüleivel? És mi a szülők véleménye a másik lányról?

2011. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!