Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak?

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor rájöttem hogy a férjem egy évvel az esküvőnk után szerelmes smseket irogat a kolléganőjének.Van egy másfél éves lányunk,és azóta született még egy.Depressziós vagyok,gyakran veszekszünk,nem tudom neki elfelejteni ezt,nem tudok bizni benne,válnunk kéne?Van értelme még próbálkozni?Még mindig az a legnagyobb rémálmom hogy elveszitem őt,szeretem,de ezt igy nem sokáig birom már:-((
2011. jan. 3. 10:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De még szeretem,igy nem egyszerű.Meg ott a gyerekek is,akik picik,bölcsöde nincs,melletük meg nem igazán tudok pénzt keresni.
2011. jan. 3. 11:14
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor mi itt a kérdés???Maradj vele, tűrj, nézd el a simlisségeit, gyanakodj minden nem veled töltött percében, és közben repülnek az éveid egy rossz házasságban.Mindenki a maga életének a kovácsa.
2011. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

1.vele maradsz és tűrsz a gyerekek és az anyagi dolgok miatt

2.vele maradsz és te is éled a te saját szerelmi életed persze mással ahogyan ő...

3.elhagyod és külön folytatjátok

válassz!így leírva hátha beugrik melyik lenne a helyes...!

2011. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha boldogtalan vagy, azt előbb-utóbb a gyerekek is észre fogják venni, és nem fog nekik jót tenni.
2011. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A fent emlitetteken kivül azért nem akartam,akarok lépni mert bennem van az hogy mivan ha még sikerülhet,hogy egyszer csak bizni fogok tudni,és hinni ebben az egészben,ugy hogy ő sem él vissza ezzel.
2011. jan. 3. 12:30
 16/20 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna.
2011. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
de ezeket neki is elmondtad?
2011. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem fog megváltozni, hidd el. Anyagiak miatt (a gyerekek érdekében) érdemes várnod a válással, de amiatt hogy ő hátha megváltozik...Aki így akarja megoldani a házasságbeli problémáitokat, hogy mással kavar, ne is haragudj, abban miért szeretnél megbízni??? Iszonyú problémák voltak köztem és a párom közt, de nem megcsalással oldottuk meg, nem az a normális! Butaság lenne újra bízni benne, de ha mártír típus vagy, akkor egész életed így fog telni így is, ismerek ilyen nőt, minden férfi kihasználta, megcsalta. Volt olyan pasi, aki aközben kefélt félre, hogy a nő a pasi haldokló édesanyját ápolta.

De hát tehet róla ez a nő, hogy ennyire tartották őt a férfiak. Amúgy egy tündér, pont ezért sajnálom, hogy ilyen élete volt.

2011. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem is megcsalt az ex-pasim és szenvedett amikor emiatt szakítottam vele. Én is reménykedtem hogy egyszer még megváltozik és komolyabban fog venni, de semmi ilyesmi sem történt. Ennek már 2 éve.
2011. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Persze,elmondtam neki is.Mindent átrágtunk ezerszer,szerintem már unja is...egyébként én 25 vagyok,ő 40,a gyerekek pedig 1,5éves és 3 hónapos.
2011. jan. 4. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!