Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan frissithetném fel a 20...

Hogyan frissithetném fel a 20 éve tartó házasságomat?

Figyelt kérdés
A feleségem részéről teljesen ellaposodott, már azt sem szereti ha hozzáérek, állandóan vitazkozunk.Nen nagyon van közös érdeklődési körünk.Még ugyan egy ágyban alszunk de minnek.Nem akarom a teljes elhidegülkést hisz még mindig bizok valamibe.
2011. jan. 2. 11:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hát a téma terelés a legjobb védekezés ez mondjuk igaz!Öszintén szólva nem irigyellek,de ha nem müködik a testi kontaktus köztetek az ágyban,az elég nagy gáz!Én arra lennék kiváncsi hogy ilyenkor mit mond?Mármint hogy előhozod a szexet.Mert szerintem egy jól müködő kapcsolat és házasság egyik alap pillére a jó szex.Plussz megértés bizalom,összinteség.De amiket leírtál én úgy veszem észre egyik sincs meg.Ha a feleségednek ez így jó és neked nem,mert te szenvedsz,én szerintem az hosszu távon nem tartható fenn.Mert ez neked rossz,lehet hogy ő elvan a gyerekekkel,ami nem is baj.Csak rád nem szentel elég figyelmet ezek szerint.De hogy tényleg csak a gyerekek miatt és az csak egy menekülés neki,vagy csak egyszerüen elhidegült azt már csak tőle fogod tudni kideritteni.
2011. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én írtam itt ezeket a pár sorokat elötte!Most vissza olvastam az egészet,meg a hozzászolásaidat!Nekem az jön le hogy ez az egész egy egyoldalu dolog,mármint a te részedről!Akivel erről nem lehet beszélni is tereli a témát,azt nagyon nem érdekli a kapcsolat,mert ha annyira izgulni hogy jaj mi lesz kettőnkkel,akkor nem így reagálna!Én nem azt mondom hogy hagyd el,probálkozni még lehet egy ideig,de elöbb utobb te is belefogsz unni.Mert egy olyan dolgot amit nem akar a másik azt nem fogod tudni ráerőltetni.Nekem az jön le,hogy a feleségednek így tökéletes ahogy van és ő így elvan.És az hogy mi van veled,az nem érdekli.Bár azt hogy ő miért lett ilyen,az viszont lehet hogy a te hibád.Kitudja?Ezt mindenképpen nektek kell mebeszélni,ha nem akkor menjetek el párterápiára én azt mondom.Ha ő oda sem akar menni,akkor viszont tényleg nagy ívben lekakilja a dolgokat!
2011. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ameddig nem tudnak normálisan beszélni egymással,nem is fog menni a szex.De gondolom a kérdés kiírójának nem a szex a legfontosabb,a legelső,amit rendbe akar hozni.


Bocs,nem leszólás,csak én úgy látom,h ahhoz hogy a PÁROMMAL szeretkezzek először beszélnünk kell.Amíg a kommunikáció nem megy,nem megy a szex sem.

2011. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Amíg a kommunikáció nem megy,nem megy a szex sem.



Ez szerintem forditva is igaz.Mert a szex a feszültséget oldja és ezáltal elöbb megnyílik az ember.Én így gondolom,persze az is igaz amit te mondasz hogy forditva,de nem feltétlenül,szerintem emberre válogatja.

2011. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

18:03 :)


Értelek én:)

Nálam is működik a "békülős szex",de (ehhez képest) apró problémákkal. Amikor ilyen szintű bajom volt az exszel, rá sem tudtam nézni,mint pasira.

2011. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok úgy hogy én kicsit másképpen gondolom ezt.:)

De amúgy szerintem ez tényleg emberre válogatja és valóban múlik a dolgok komolyságán is.

2011. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

OFF: Kéne ide egy fórum is,ahol az ilyenekről lehet vitázni^^


ON

2011. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

OFF: Kéne ide egy fórum is,ahol az ilyenekről lehet vitázni^^



Írj egy emailt esetleg az oldal üzemeltetőinek!

De konkrétan mire gondolsz?

2011. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Javaslataitokat, véleményeteket megfogadom és élni fogok vele. BUÉK
2011. jan. 3. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!