Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "dobjam" fel a hazassagomat?

Hogy "dobjam" fel a hazassagomat?

Figyelt kérdés
5 eve vagyonk hazasok, 2 gyerekunk van. Nagyon szerettuk egymast, de az utobbi idobe nem igazan jovunk ki egymassal. Nektek hogy mukodik a hazassagotok ennyi ido utan?
2009. júl. 30. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 12 éve vagyunk együtt, ebből 8 éve élünk együtt és 3 éve vagyunk házasok. Párom 31, én 28 vagyok. Van egy 17 hós kisfiunk. Nekünk is van, hogy kicsit mélyponton vagyunk. Hol ő hol én. Sokat veszekedtünk az utóbbi időben, válással is dobálóztam mérgemben, de mindig (már a vita után egy órával) belátjuk nincs értelme veszekedni, imádjuk egymást egymás nélkül nem akarunk - tudunk élni. Ti mi miatt marjátok egyjmást? annak mindig oka van. Nekünk a megnőtt kiadások, törlesztő vitte el a maradék idegrendszerünket. Nem egymással volt bajunk mint kiderült. Szereted még? Min vitatkoztok? Lehet valami más a gond.
2009. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj le ilyen könnyen a kapcsolatodról,lehet ,hogy az egyszerűbbnek tűnik,de ha szerettétek egymást,és gondolom nem véletlenül lett a két gyerek sem,szerintem érdemes lenne még próbálkozni,és a problémákat együtt megoldani!
2009. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hidd el ezzel a problémával nem vagy egyedül,mi 8 éve vagyunk együtt van 3 gyerek és mi is sokszor így vagyunk ,nálunk is nagy részt az anyagiak ami miatt könnyen össze tudunk veszni,meg kell próbálni megoldi főleg ha szeretitek egymást és bizakodj,hogy minden jobb lessz én is azt teszem,:)
2009. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gondold meg, hogy mit csinálsz, mert ilyenkor hajlamos az ember azt gondolni, hogy mással könnyebb vagy jobb. Nekem anyósom vált olyan okból, mint te és sosem talált jobbat, így 2 gyereket egyedül nevelt és bár 63 éves és nagyon próbálkozott férjhez menni, sosem sikerült neki, mert mondta, hogy az igények nőnek illetve gyerekkel nehezebb találni párt. Nem lehetetlen, biztos, hogy van, akinek összejön, de nem mindenkinek. Ezért mondom, hogy ne gondold azt, hogy biztos, hogy a válás a legjobb megoldás. Először próbáljatok mindketten változtatni, alkalmazkodjatok egymáshoz, amíg csak lehet. Mik az okok, amiatt már nem jöttök ki olyan jól? Ezeken próbáljatok változtatni...biztos sikerül, ha mindketten akarjátok. A jó házasság titka a rendszeres kommunikáció. Nálunk ez sokat segít és nem is szoktunk nagyon veszekedni, mert nincsenek félreértések. Tedd mérlegre ezt az 5 évet és az alapján dönts, ne hamarkodd el.
2009. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem egy nagy kirándulás sokat segit kb 7 hétre elmentek olyankor a gondjait az ember otthon hagyja
2009. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!