Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Gyermekemért mindent?!

A Gyermekemért mindent?!

Figyelt kérdés

21éves anyuka vagyok egy 17hónapos kislánnyal.A "párommal" lassan 8 hónapja külön élünk de a kapcsolatunk még mindig a "régi".Azért írtam ezt a két szót idézőjelbe mert én már nem vagyok belé szerelmes, és az utána jövő szeretetet sem csak kis mértékben,ha tudnám definiálni annyit mondanék rá hogy egy nagyon jó baráti szeretetet érzek iránta.

De ő máshogy van ezzel ő nagyon szeret(legalábbis azt mondja,sajnos nincs sok bizalmam iránta de ennek saját magát okolhatja) meg a kicsit is szereti és felvetette az újra összeköltözés gondolatát.Érdekelne hogy szerintetek még így is megéri vele újra megpróbálni már csak a gyermek miatt is hiszen neki joga van családban felnőni és ettől nem szeretném megfosztani hamár van rá lehetőség.Kérdés hogy ez mennyire müködne így hogy már nem vagyok szerelmes.

Érdekelne hogy ti mit gondoltok erről? esetleg valami jó tanács? :)

Tudom hogy nem dönthettek helyettem nem is kérem :)

Esetleg valaki volt már ilyen helyzetben?

Köszönöm hogy elolvastad és ha írsz is azt is! ÜDv


2011. jan. 1. 22:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
a gyerekednek se lenne jó sztem, ha csak kényszerből lennél együtt valakivel?
2011. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Belé tudnál szeretni újra? Látod az esélyét, hogy a régi szerelem fellángoljon? Ebben az esetben a kapcsolat talán megér még egy próbát. Ha viszont már a férjed nem ébreszt fel semmi ilyen érzést, akkor váljatok el békében.
2011. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!