Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Gyermekemért mindent?!

A Gyermekemért mindent?!

Figyelt kérdés

21éves anyuka vagyok egy 17hónapos kislánnyal.A "párommal" lassan 8 hónapja külön élünk de a kapcsolatunk még mindig a "régi".Azért írtam ezt a két szót idézőjelbe mert én már nem vagyok belé szerelmes, és az utána jövő szeretetet sem csak kis mértékben,ha tudnám definiálni annyit mondanék rá hogy egy nagyon jó baráti szeretetet érzek iránta.

De ő máshogy van ezzel ő nagyon szeret(legalábbis azt mondja,sajnos nincs sok bizalmam iránta de ennek saját magát okolhatja) meg a kicsit is szereti és felvetette az újra összeköltözés gondolatát.Érdekelne hogy szerintetek még így is megéri vele újra megpróbálni már csak a gyermek miatt is hiszen neki joga van családban felnőni és ettől nem szeretném megfosztani hamár van rá lehetőség.Kérdés hogy ez mennyire müködne így hogy már nem vagyok szerelmes.

Érdekelne hogy ti mit gondoltok erről? esetleg valami jó tanács? :)

Tudom hogy nem dönthettek helyettem nem is kérem :)

Esetleg valaki volt már ilyen helyzetben?

Köszönöm hogy elolvastad és ha írsz is azt is! ÜDv


2011. jan. 1. 22:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha a szülők a gyerek kedvéért maradnak együtt, annak előbb-utóbb maga a gyerek issza meg a levét, lehet, hogy csak 10 év múlva, de ez elkerülhetetlen.


Azonban ha még az elején, békében lezárjátok a kapcsolatotokat, a kicsi már ebben nő fel, tudni fogja, hogy apa és anya nem él együtt, de mindketten nagyon szeretik és rendszeresen látogatja az apukája, akkor minimális sérüléssel megúszhatjátok az elválást.


Arról nem is beszélve, hogy 21 éves vagy, előtted az élet, meg fogod találni azt a férfit, aki majd boldoggá tesz. Ne foszd meg magad a lehetőségtől.

2011. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
Én a helyetekben inkább közel költöznék a másikhoz és közösen nevelném a gyereket. De ameddig be nem tölti a 18at én nem hoznék pótapukát.
2011. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem áldozhatja fel magát még 17 évig...hisz csak 21 éves. Simán lehetnek testvérei is annak a babának..csak más apától.
2011. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Így van , ahogy az 1. hsz írja. Még fiatal vagy, lehetsz simán szerelmes! Langyi kapcsolatban nem érdemes élni, előbb-utóbb elkezdesz vágyni vmi újra , vmi pezsgésre...Apukaként pedig láthatja a kicsit, így a kapcsolat is megmarad köztük. (Gondolom nincs is szándékodban gátolni az ő kapcsolatukat)
2011. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%

Tudom, csak én nem tenném. Ha már elkövettem azt a hibát,hogy nem az igazinak szültem, akkor csak később keresnék új párt.

Ismertem ilyen nőt, bár ő nem rosszul döntött, hanem megözvegyült. Ameddig fel nem nőtt a lánya, addig nem kereset maga mellé senkit.

2011. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

A szerelem nem marad meg örökre.

Ez tény.

Ha, mint barátot szereted, akkor egy esélyt adhatsz.

2011. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt :)

És nem sosem tiltanám eltőle hogy lássa a kicsit. :)

Igazából nagyon kicsi még a baba hogy új páron gondolkozzak(talán egy ideig nem is lenne rá szükségem azt hiszem) legalábbis én így érzem meg mivel még nem szakitottunk jelenlegi párommal így ez most még kicsit várat magára :)

2011. jan. 1. 22:48
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

A gyerek egy boldog anyával jár a legjobban. Az már rajtad múlik, hogy te milyen felállásban vagy boldog. Szerintem eszerint dönts. Akár egyedül, akár mással, akár az apával.


Férjem lánya 13 évesen könyörgött, hogy váljanak el, annyira mérgezett volt a levegő otthon. Férjem már sokkal korábban vált volna, csak a gyerek miatt "tartotta magát". Utólag a saját lánya "cseszte le", hogy hamarabb is léphetett volna, mert az ő feje felett veszekedtek. Mióta elvált, a gyerek is nyugisabb.

2011. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Pardon, félreérthetően írtam. Szóval a lánya mindkét szülőjét szereti, de azt nem, ha egy légtérben vannak mindketten, egyszerre. Öt perc és egymásnak ugranak. Mióta külön vannak, sokkal jobb a kapcsolata mindkettővel.
2011. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha nem bántalmaz és nincs más a láthatáron, miért ne.
2011. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!