Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz az ilyen gyerekből 18...

Mi lesz az ilyen gyerekből 18 éves korára?

Figyelt kérdés
Hozzám közel álló családról van szó,van egy óvodás és egy másodikos gyerekük,sajnálom őket,mert nincs normális gyerekkoruk.Nem nézhetnek meséket kiskoruk óta,meg koruknak megfeleleő dolgokkal nem foglakozhatnak,hanem ilyen színházi előadásokra hordják őket ,és múzeumokba,persze nem egy ilyen idős korú gyerekeknek szóló kiállításra és előadásra,meg ilyeneket kell otthon is nézniük,ez persze a gyrekeknek nem tetszik,mivel nekik ez ennyi idősen nem való..Tv-t nem nézhetnek,ezt a szüleik azért teszik,mert azt hiszik,hogy így tinikorukban nem discoba és bulikba fognak járni,hanem ilyen elegáns helyekre,és nem fognak így elzülleni.De ez szerintem nincs jól így,bár lehet,hogy műveltebbek lesznek,de rendes gyerekkoruk se lesz.
2011. jan. 1. 14:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Unokatesómat is így nevelték! De őt naponta elhurcolták a templomba is! Mi lett a vége? 20 évesen lelépett egy néger sráccal, három évig éltek cipruson, majd kiélt fejjel, széttetoválva egyszercsak hazajött. Az anyukája máig nem heverte ki...
2011. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám is rendszeresen vitt színházba, kiállításokra alsós koromban. Nem lettem se zárkózott, se depressziós. Nagyon élveztem, hogy felvehettem az ünneplő ruhámat, és mehettem színházba :] A színházimádatot azóta sem nőttem ki, sokkal fogékonyabb vagyok a művészetekre, az emberek intelligensnek, olvasottnak tartanak.

Sok barátom, ismerősöm van.


Azért, mert te úgy érzed, hogy ez "nem rendes gyerekkor", attól még lehet, hogy a gyerkőcök élvezik.

2011. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

nem tudsz olvasni kedves utolós?vagy adjuk felvonásba,h megértsd?a gyerekek nem élvezik ezt az életet!!!!ha élveznék akkor nem írta volna a ki a kérdést a kérdező

nem értem,h miért kell így viselkedni egy gyerekkel,miért nem hagyják,h gyerek lehessen!nem azzal van a gondom,h színházba meg múzeumokba mennek,mert azt jól teszik,de ne csak ilyenekből álljon már egy 8éves programja!?ahhoz nem kell tv,h kamaszkorában majd dizsibe menjen,elég lesz a környezete!az ilyen gyerekek életképtelenek lesznek,mert semmi tapasztalat nem éri őket,nem fognak tudni helyzeteket megoldani

sajnálom az ilyen kicsiket akiket úgy kezelnek,mintha felnött emberek lennének

2011. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Tudod, Magyarországon két dologhoz ért minden ember: a focihoz, és a gyerekneveléshez. Ha a gyerek szülei úgy látják, hogy a gyerekeiknek ez a megfelelő nevelés, akkor lelkük rajta, az ő gyerekük! Majd a sajátodat másképpen fogod nevelni! De ne problémázzunk már azon, hogy már kicsi koruktól a kultúra szeretetére nevelik a _saját_ gyereküket!


Egyébként lehet, hogy a válaszolók, akik anélkül, hogy ismernék a családot, leírják, hogy ez rossz, de a gyerekeket megkérdezte valaki? Ez olyan dolog, hogy én imádom a spenótot, de lehet, hogy a válaszadók 95%-a nem kedveli. Akkor most a spenót rossz...?

2011. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"de a gyerekeket megkérdezte valaki?"


A kérdező leírta, hogy a gyerekek láthatóan szenvednek emiatt, nem élvezik ezeket a programokat és ezt az életmódot. Így a válaszadók is ennek függvényében írták le a véleményüket.

2011. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!