Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem hanyagolják...

Csak szerintem hanyagolják jobban 3 gyerekből a középsőt a szülők?

Figyelt kérdés

mert ugye elvileg a legidősebb a legnagyobb, a legfiatalabb a legkissebb, de a középső az csak középső


lehet hogy nagy marhaságot írtam, de én úgy vettem észre hogy nem egy helyen ez így van


persze nem törvényszerüleg


2010. aug. 31. 12:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez érdekes mert én is ezt tapasztalom, nem egy nem két családnál.:) Fura
2010. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
a legjobb barátoméknál így van. a haverom a középső. az öccse folyton szívózik vele meg piszkálja, de ha egy kicsit hangosabban rászól. hogy "légyszi, ne", rögtön ő a rossz, hogy miért bántja a kicsit. a nővére meg alig van otthon, egyetemista, de ha otthon van, minden kívánságát teljesítik.
2010. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak szerinted. Jól látod. Ez egy pszichológiailag alátámasztott tény. Tényleg el szokott "veszni" a középső gyerek.


Bár kivételt is tudok, volt egy barátnőm, volt osztálytársam. Nagyon életrevaló lány, az volt mindig is. Neki nővére és öccse van.

2010. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
a pároméknál nem így van.vannak eltérések,de az ő esetükben a középső lakik otthon, szóval őt biztos nem hanyagolják,fiatalabb korban meg inkább a 2 idősebbet hanyagolták a a fiatalabbal szemben
2010. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a barátom a középső gyerek a családjában és úgymond a feketebárány is. :( Pedig ő segítkezik egyedül otthon a családi vállalkozásban, ő csinál meg mindent, a bátyja meg az öccse pedig állandóan csak buliznak meg elvannak, mégis ők kapnak kocsit, házat, stb... Barátomat pedig még elengedni is alig akarják hozzánk pedig már 22 éves, kiabálnak vele és semmibe veszik. :( Úgyhogy szerintem ez nagyon igaz és a legtöbb családban így van, ahogy hallottam. :(

2010. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmék 3an vannak tesók. Ő a legkisebb. Náluk a középső lány a legcsendesebb, legvisszahúzódóbb.
2010. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jelentem, mint középső gyerek, hogy totál így van. Sőt, én bármit teszek, az nem elég, vagy rossz. Bármit mondok, nem hallják meg. Én vagyok a h*lye gyerek a családban.
2010. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sok esetben vagy tényleg így van, vagy a középső így érzi, ami végülis ugykutya.
2010. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a középső gyerekek a leginkább defektesek. Akiket én ismerek, azokra kivétel nélkül igaz a megállapításom. (Én vagyok a családunkban a legkisebb.)
2010. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Lehet hogy általában igaz, nem tudom, de pl unoka tesóimnál

2 lány egy fiú-->középső,

és a középső van leginkább elkényeztetve

2010. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!