Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem hanyagolják...

Csak szerintem hanyagolják jobban 3 gyerekből a középsőt a szülők?

Figyelt kérdés

mert ugye elvileg a legidősebb a legnagyobb, a legfiatalabb a legkissebb, de a középső az csak középső


lehet hogy nagy marhaságot írtam, de én úgy vettem észre hogy nem egy helyen ez így van


persze nem törvényszerüleg


2010. aug. 31. 12:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nálunk ez pont fordítva van. Én vagyok a legkisebb egyébként és mindig a középsőnek van kinyalva a s.gge, én meg legidősebb tesóm vagyunk a sz.r szemét mindig.
2010. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy a középsőnek van leginkább a helyén az esze. A legnagyobb mindig féltékeny, ezért rosszindulatú, a legkisebb meg egy rakás szerencsétlenség. Az én környezetemben ez a legjellemzőbb.

Szerintem a szülők nem őt szeretik a legkevésbé, hanem ők tudják megállni a helyüket, közben a másik kettő szülő nélkül nem képes talpon maradni.


De hangsúlyozom, ez felénk van így.

2010. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök igaz! A szülők persze "egyformán" szeretik mind3at...

Egy csomó helyre írtam már én is ezt "magyarázatként".

A legnagyobb a legokosabb, a legkisebb a legaranyosabb a középső meg van-van.

2010. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nálunk ez velem van de én a legkisebb vagyok. Én vagyok a csendes, jógyerek. Mert hogy szegény szüleimnek a "nagyok" mellett ne legyen több gondja még velem is, ne kelljen még értem is aggódni, és különbenis én csak a kicsi vagyok akit ott fecseg a nagyok körül, de nem veszi észre senki. A nagyon mindig az okosak akik mindent jól csinálnak, és ekem is úgy kéna és én még nem tudok semmit és stb. Persze lehet hogy ez csak az extra nagy korkülönbség miatt van.
2010. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is a középső gyerek vagyok + a feketebárány is! De leszarom! 20/F
2010. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Sokáig én is azt hittem, hogy ez így van. De felnőttem és azt gondolom, mindhármunkat ugyanúgy támogattak, segítettek, szerettek a szüleink. Csak amikor az ember még tini meg kamasz, akkor úgy érzi, hogy az egész világ ellene van.

ez persze csak saját példa, nem tudom máshol hogy van.

2010. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 yuda ***** válasza:
Nálunk sem így van,de statisztikát nem tudok -azt tapasztalom,hogy a középső gyerek sokkal talpraesettebb,nagyobb az önbizalma, mert már van előtte példa és kitaposott út -míg az elsőnek úttörő munkája van minden téren. -addig a középsőnek hozzá képest sétagalopp :D és persze a legkisebbnek méginkább. . .
2010. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Valószínű. Én vagyok a legkisebb. Hárman vagyunk testvérek, közülünk a 2. tesóm, azaz fiatalabb nővérem érte el a legtöbbet.
2010. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a középső tesóm van agyon ajnározva, mert fiú, a nővérem öntörvényű és lázad, engem meg úgy kezelnek, mint egy pisist, aki még azt sem tudja hogy kell köszönni a felnőtteknek (L/18)
2010. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Én vagyok a legidősebb, és engem hanyagolnak inkább

2010. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!