Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szilveszterezik otthon?

Ki szilveszterezik otthon?

Figyelt kérdés

És mit csináltok?


Én is itthon szilveszterezek, de nem nagyon van kedvem elmenni bulizni, bár hívtak de nem mentem...


2010. dec. 31. 14:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hát az messze van tőlem! :(
2010. dec. 31. 15:47
 22/25 anonim ***** válasza:

Itthon bulizok :D Tavaly voltam,és most is hívtak,de nem sok kedvem van menni..átjön a barátnőm és elleszünk. kajálunk,alkoholizálunk persze csak mértékkel szüleim is itt leszenek :D

15/L

jaaa és filmezünk :) egyébként se érzem szükségét,hogy seggrészegre igyam magam valahol ahol senkit sem ismerek. még lesz időm buliba menni :)

2010. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Abban a buliba szívesen ott lennék!:P
2010. dec. 31. 16:42
 24/25 anonim ***** válasza:
Én midnen évben csak itthon szilveszterezek de erre készültem legjobban én filmeket nézek msn,neveldézek,rallysimfansozok, gépen colin mcrae rally dirverel Ring of roadsal és fifa 07-tel játszok kajap iálok tévében zene expreszt és csodálatosk kutyadokit nézem
2010. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Amióta elköltöztem Magyarországról le sem sz@rnak a "barátaim", még karácsonyra sem kaptam egy jókivánságot sem.... pedig vezettem volna ma 12 órát azért, hogy velük lehessek, de ez van.


Hogy mit csinálok?

Éjfélig valahogy el ütöm az idöt, elmegyek csúszkálni autóval valahová vagy mittudomén, majd éjfélkor tüzijátékozok egy sort és bedobom a szunyát.

2010. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!