Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szilveszterezik otthon?

Ki szilveszterezik otthon?

Figyelt kérdés

És mit csináltok?


Én is itthon szilveszterezek, de nem nagyon van kedvem elmenni bulizni, bár hívtak de nem mentem...


2010. dec. 31. 14:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
én megyek bulizni
2010. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Én. Nekem lenne kedvem, de változott a helyzet és az exemmel semmi kedvem összefutni.
2010. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthon a párommal. Iszunk pezsgőt, főzök finom kaját, nem nagyon van kedvem máshova menni.
2010. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon szeretek lenni, már pár éve eddig nem voltam otthon, mert páromnál voltam, együtt is lakunk már, de most kivételesen átmegyünk anyuékhoz. Lesz rétes, szendvics, rágcsálók, sült malac (szelet, nem egészben :)), virsli meg ilyesmi. Meg persze pezsgő. Tv-t nézünk, beszélgetünk, apuval együtt csináljuk a kaját. Én szeretek ilyenkor itthon lenni. :)
2010. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Én is megyek bulizni :D
2010. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Én mert a szüleim egyedül nem engednek sehova, és nincs kivel menjek :(

15/L

2010. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Én itthon leszek. Egyedül. Helyesebben nem is egyedül, mert azért egy üveg pezsgő lesz velem (:
2010. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én meg megyek a barátaimmal vacsorázni, ahelyett h a haverjaimmal mennék inni...
2010. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szépen összegyűltünk!:D Aki meg megy bulizni annak jó szórakozást!:d

Amúgy nálam az a gond hogy helyileg nem itt lesz a buli, azért meg nincs kedvem szaladgálni..:D Meg itt a környéken semmi jó hely nincs, kivéve a kocsmák amik dugig tele lesznek, meg természetesen belépőt kell fizetni + piáért is fizetni kell...

2010. dec. 31. 14:59
 10/25 anonim ***** válasza:

Úgy volt, hogy a barátommal kettesben töltjük a szilvesztert, de miután tegnap lapátra tett, így egyedül leszek.

Megpróbálom magam összeszedni meg rendet tenni a fejemben.

2010. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!