Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok tőlük aludni. Mit...

Nem tudok tőlük aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most biztos sokan nevetni fognak, de nekem ez már nem vicces.

Sorházban lakunk. Vékonyak a falak két ház között. A szomszédunkban egy fiatal pár lakik. 20-22 évesek. Úgy látszik az én szobám az ő hálószobájuk mellett van, mert esténként félreérthetetlen hangokat hallok...Ezzel nem is lenne baj, de minden este 1-2 óráig megy! Van úgy, hogy reggel is. Tudom, nem szólhatok nekik, hogy, bocsi, tudnátok egy kicsit halkabban szexelni? :D De akkor mit csináljak?


2010. dec. 31. 14:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkoztam már utolsó, de attól félek, hogy amikor szembe találkoznék velük akkor valami kínos történne...
2010. dec. 31. 14:57
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

ugyanmár! ha van egy kis eszük, akkor veszik az adást, és ők fogják szégyellni magukat.

jogod van a pihenéshez és a nyugalomhoz.

2010. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Mi van írigy vagy???

Én is társasházban lakom,és sokszor hallom a szomszédokat,de nem cirkuszolok,társasház,vannak hangok,ezzel jár.Lehet hogy minket is hallanak a szomszédok,mégsem szólnak ránk,szép is lenne,ha szólnának.

Szexeljél Te is inkább,és ne hallgatózzál,főleg ne szólíttsd le őket,mert Te leszel nevetséges!

2010. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
A szex 2 ember magánügye. Nem tartozik a szomszédra!
2011. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti! Hogy írhatsz ilyet? Én nem hallgatózom(miért érdekelne engem,hogy mások hogy szexelnek?-.-"), hanem csak úgy hallom! És nehogy már én ne tudjak aludni hajnali 2-kor a SAJÁT HÁZAMBAN! Lehet úgy is szexelni, hogy nem ordít közben az ember.
2011. jan. 2. 16:18
 16/16 anonim válasza:

XDdd nagyon nagy arc lehetsz kérdező :D:D:D

AMúgy meg felvehetnéd és elküldhetnéd a hanganyagot :d röhögnék egy jóót :D

2011. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!