Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok tőlük aludni. Mit...

Nem tudok tőlük aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most biztos sokan nevetni fognak, de nekem ez már nem vicces.

Sorházban lakunk. Vékonyak a falak két ház között. A szomszédunkban egy fiatal pár lakik. 20-22 évesek. Úgy látszik az én szobám az ő hálószobájuk mellett van, mert esténként félreérthetetlen hangokat hallok...Ezzel nem is lenne baj, de minden este 1-2 óráig megy! Van úgy, hogy reggel is. Tudom, nem szólhatok nekik, hogy, bocsi, tudnátok egy kicsit halkabban szexelni? :D De akkor mit csináljak?


2010. dec. 31. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
kiragasztasz névtelenül egy a4 es nyomtatványt az ajtójukra h: lécci halkabban dugjatok köszi.
2010. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
69%
Vedd fel a hangokat(telefonnal, mp4-el) és küldd el a mail-jukra, iwiw-re. Vagy szerezz be kazettás diktafont azt dobd be a postaládájukba a felvételt.
2010. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
A kiragasztás tényleg nagyon jóóó.:D Igaz tudni fogják, hogy ti raktátok oda, de hidd el normális ember ért a kérésből főleg ilyen téren, ha már vállalta, hogy sorházba költözik.
2010. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

"Csatlakozzál hozzájuk" falon keresztül...

(...azaz masztizzál)

2010. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Jaj ez kínos... Volt ilyenben nekem is részem, csak kicsit durvábban nyomták. Gangos házban laktam, és nyáron a negyven fok melegben sem lehetett nyitott ablaknál aludni, mert a szemben lakó pár hajnali kettőkor is sarkig tárt ablaknál mutatta be a káma szutrát. De komolyan, konkrétan látni is lehetett mindent, és a hangeffektekkel sem fukarkodtak. Elsőre még vicces is volt, de minden éjjel ezt csinálták. Ráadásul nem is magyarok voltak, nem is tudtak magyarul, szóval még szólni sem lehetett nekik.


Mondjuk valahogy finoman a tudtukra adhatnád, hogy minden áthallatszik. Esetleg mondhatnád nekik udvariasan, hogy "Bocs, de éjjel nagyon áthallatszik a TÉVÉTEK, nem tudnátok lejjebb halkítani?" Ebből nem jönne az le, hogy te tudod mit csinálnak, ők viszont nyilván rájönnének, hogy mit hallasz.

2010. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Én a te helyedben átmennék és szólnék.Nekem is volt ilyen szomszédom csak nálam annyibol volt jó,hogy apám ismerte a csávót és szólt neki,mert nálunk gyerek is van.Vagy ha nem mersz szólni akkor a papíros dolog tényleg jó.Te döntesz melyiket választod.
2010. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg szólhatsz. Mikor pl. találkoztok a lépcsőházban tuti megjegyezném: Jó volt az aktus este ...vagy ilyesmi. A társasház pont ezért az mert többen is laknak.

(Én meg kertesházban lakok és az egerektől nem tudok aludni :), te is adhatsz tanácsot... :D BÚÉK)

2010. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Tojástartóból, ha lefested őket különböző színekre, készíthetsz a szobád falára hangtompítót. Jól is nézne ki, és legalább nem hallanád őket.
2010. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:41


Ez nagyon jó, szerintem ezt fogom csinálni!:D De mindenkinek köszönöm.

2010. dec. 31. 14:46
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Vagy döngess át a falon valamivel, akció közben essen le nekik, hogy milyen hangosak.
2010. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!