Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon egomániás...

Szerintetek nagyon egomániás vagyok?

Figyelt kérdés

Már kiskoromtól kezdve mindig a pénznek örültem a legjobban. Minden ünnepet azért várok hogy kapjak ajándékot. Anyáméktól kapott pénzt elteszem és tőlük kérek dolgokat. Mindenkiből pénzt akarok kiszedni, a legjobb haverjaimnak is pénzért adtam kaját. De azt is utálom ha anyámék másnak vesznek drága ajándékot, mert úgy érzem, hogy abból a pénzből vehetnének nekem valami értelmeset. És sokszor érzem úgy hogy mindennél fontosabb a pénz és az anyagiak. Ezek nagyon rossz tulajdonságok?

15F


2010. dec. 28. 16:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem egomániának hívják, hanem kapzsiságnak és irigységnek.
2010. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem rossz tulajdonság, ha más értékeket is meglátsz mellette. Én is azért tanulok, hogy sok pénzem legyen, mert szeretetből nem lakom jól, viszont azért kicsinyes nem vagyok, ha valakinek, mondjuk egy csövesnek pénzt adok nem várom el, hogy visszaadja.
2010. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Pénzmániás vagy te! Az egónak más is kellhet, mint pénz. Pl. egy értelmező szótár.
2010. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az nem rossz, ha próbálsz takarékoskodni, félre rakni. Viszont az, hogy még a barátaidnak is pénzért adsz kaját, hát ez kész. Ők nem a barátaid, érted? A barátot önzetlenül kisegíted. Anyukádék meg annak vesznek drága ajándékot, akinek akarnak. Valószínűleg megérdemlik az illetők. Ugyanis nemcsak te létezel a földön, ezt jobb, ha minél előbb észreveszed. És nagyon kapzsi vagy. Majd a feleségeddel és a gyerekeiddel is így fogsz viselkedni?
2010. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

csak gyerek vagy még :)


jót szórakoztam az írásodon :)


32/N

2010. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nincs testvérem. Nem vagyunk nagyon gazdagok. És nem vagyok zsidó. De szokták rám mondani, hogy te mocskos zsidó.
2010. dec. 28. 16:48
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit ebben a szórakoztató. Igazad van lehet, hogy pénz és nem ego mánia. Ja meg ha megyünk valahova mindig a haverok fizetnek helyettem.
2010. dec. 28. 16:50
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor simán csak sóher vagy :)Én nem fizetnék helyetted :)
2010. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
És nem zavar téged, hogy lezsidóznak??? Ha igen, akkor változtass.
2010. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem különösebben, mert szerintem viccből mondják. Én erre mondok egy ilyet, hogy zsidó az anyád.
2010. dec. 28. 16:56
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!