Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkoztat téged a neved?

Foglalkoztat téged a neved?

Figyelt kérdés

Én gyűlölöm a nevem.

El sem tudom mondani mennyire..

Amióta az eszemet tudom utálom..

Több éve foglalkoztatnak e nevek, mindig

kiirom ha épp van olyan név ami tetszik,nézegetem a jelentését.

Téged foglalkoztat a neved? Szereted-utálod?

Mi az? Miért szereted ha szereted, miért utálod ha utálod?


/A kérdések elkerülése érdekében elmondom, hogy én Emese vagyok,és igen, több neves kérdés tettem már fel, akinek baja van ezzel... le van sz*rva.../


2010. dec. 27. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
100%

legelső vagyok, és köszönöm mindenkinek aki lepontozott

nekem azért tetszik a nevem...

2010. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
100%

nah, én még nem is voltam :D

Noémi :D jelentése: gyönyörűségem. nah, hát nem vagyok 1 nagy eresztés, bár a páromnak tetszem, és ez pont elég :D

régen utáltam, de mostanra nagyon megszerettem,mert nem tucatnév.

anyum az Aranyember miatt adta asszem :D


ha nagy szerencsém van, és lányom lesz, akkor csakis Viktória lehet! nomen est omen alapon :D

a fiúneveken még nem gondolkodtam.

2010. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:

Annamária vagyok én is, és eléggé csodálkoztam, hogy mást is így hívnak itt. Rajtam kívül nem ismerek senki mást, akit így hívnak [csak "tudok" egyről, pár barátnőm barátnője, és abban a városban lakik, ahol én]


név elemzése:" A Annamária név viselõit nagyszerû szervezõi készséggel és önbizalommal ajándékozhatja meg. Tehetséges vezetõk, figyelnek arra, hogy tehetségükhöz, adottságaikhoz mérten irányítsák beosztottjaikat. Kedvelik a zenét és a különféle mûvészeti ágakat. Értékelik a minõséget az életben."


Ez illik rám nagyon is :)


Nekem az a fura, úgy egészben a nevemmel, hogy ugyanaz a vezetéknevem, mint egy énekesnőnek, és az ő testvérét is pont úgy hívják, mint engem. [vagyis ua. vezetéknév és keresztnév --> sosem gondoltam volna :D]


Ja, amúgy régebben nagyon utáltam a nevem, mára megbarátkoztam vele, de azt nem mondanám, hogy szeretem.

2010. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
100%

18 év felett kis zseton ellenében megváltoztathatod, ha nem tetszik a saját neved.

Én szeretem a saját nevemet, Csilla vagyok, bár kiskoromban minden nap más nevet akartam. Vannak tényleg nagyon gázos nevek. :D

L 21

2010. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%

Hmm,nem is gondolkodtam még ezen.

Nincs bajom a nevemmel,szerintem illik hozzám,biztosan nem cserélném le.Szabina vagyok egyébként.:)


Már többen említették,de én is leírom,hogy nekem tetszik az Emese név.Kár,hogy te nem vagy megelégedve vele :)

2010. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm. Alexandra vagyok. Bármi mást, csak ezt ne.
2010. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:

Szia, 76-os :D

Pedig szerintem az Alexandra zseniális név :) Annyi becézése van, hogy az hihetetlen :D

Én Kinga vagyok, és utálom :D

2010. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik a Kinga név, habár elfogult vagyok, mert van egy Kinga ismerősöm, és nagyon megértjük egymást..:)

Mondhatni 'lelkitársak' vagyunk :D :)


Köszi mindenkinek.

2010. dec. 29. 07:54
 69/71 slora ***** válasza:
100%
Kiskoromban nem szerettem a nevem most viszont már szeretem.Amúgy Laura vagyok
2010. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:

Kiskoromban én is gyűlöltem, mert sokan azt hitték hogy fiú név és senki nem tudta hogyan kell leírni és sokan nem is hallottak erről a névről és csak bambultak mikor bemutatkoztam. Soha senki nem csúfolt csak a testvéreim ami nagyon rosszul esett.Állandóan azzal jöttek nekem h na hol jártál báránykám??? @nyátok@t!! mondtam nekik :D A nevem jelentése bárány, anyajuh

Meg még volt egy sorozat Homok titkai vagy mi, abban is volt egy Raquel asszony , és a tesóim is így bosszantottak h rákel asszonyságnak hivtak.

Ma már szeretem, senkivel nem találkoztam még akit szintén így hívnak.

Amugy a nevek engem is foglalkoztatnak, én minden nap nézelődök a nevek között, nézem a jelentésüket is.

Gondolom kitaláltad, de azért leírom h a nevem Ráhel:)

2012. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!