Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkoztat téged a neved?

Foglalkoztat téged a neved?

Figyelt kérdés

Én gyűlölöm a nevem.

El sem tudom mondani mennyire..

Amióta az eszemet tudom utálom..

Több éve foglalkoztatnak e nevek, mindig

kiirom ha épp van olyan név ami tetszik,nézegetem a jelentését.

Téged foglalkoztat a neved? Szereted-utálod?

Mi az? Miért szereted ha szereted, miért utálod ha utálod?


/A kérdések elkerülése érdekében elmondom, hogy én Emese vagyok,és igen, több neves kérdés tettem már fel, akinek baja van ezzel... le van sz*rva.../


2010. dec. 27. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is jó név az Emese, csak a hülye reklám, meg az elment a buszod ront rajta egy kicsit :S

én nagyon szeretem a keresztnevem, mert bár sok ember nem érti meg (főleg a vezetéknevemmel együtt...)

de különleges, ritka meg úgy egyáltalán. tetszik :)


Lotti

2010. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs a nevemmel semmi bajom :) Gyöngyi vagyok. Ami kicsit zavar, hogy nem lehet becézni :D Engem igazából nem is a nevek jelentése érdekel, csak egyszerűen az hogy jól csengjen ^^ Tetszenek a rövid, de mégis szép nevek (pl.: Kira) Amúgy az Emese szerintem szép név, nekem erről a névről valami ártatlan ember jut eszembe :) Valami kis szőke göndör hajú kislány aki ragyogóan tiszta lelkileg :) Bár ez is rám vall, én szoktam a nevekhez embereket kapcsolni :)
2010. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
71%
Gabriella vagyok, és utálom, mert olyan, mint amikor egy szöcske elugrik a levélről: gab-RIEllaaaaaaa
2010. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem nagyon foglalkoztat, régen nem tetszett, mást akartam, de mostanra elfogadtam, szeretem. Állítólag gyakori, de én nagyon kevés ilyen nevű embert ismerek. Krisztina a nevem egyébként.
2010. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
100%
Én Andrea vagyok amivel alapvetően nem is lenne gondom. Nem a legjobb de elmegy. A probléma akkor ütötte fel a fejét amikor gimibe mentem és rajtam kívül az osztályban volt még 2 Andi. Na én ott utáltam meg ezt a nevet. Az angol órán Andi1-nek, 2-nek és 3-nak hívott a "kedves" tanárnő minket. Aztán a gimi után is maradt a probléma, rengeteg az Andrea, egyáltalán nem egyedi és ez zavar benne. A pontot az i-re az tette fel hogy a párom volt barátnőjét is Andinak hívják... Én inkább lennék ezerszer Emese.
2010. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%
Gabriella ezen jó röhögtem, nekem eszembe nem jutott volna XD én szeretem a nevemet, Júliának hívnak :) Emese nincs semmi gond a neveddel ne aggódj :)
2010. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nem szerettem, ma már igen. Annamária a nevem, egy gondom van vele, hogy nagyon sok helyen elírják: Anna Mária, vagy Anna-Mária, és sok olyan is volt, hogy megkérdezték, hogy ilyen létezik? Egybe? Az Emese nem csúnya név, annál sokkal rosszabbak is vannak.
2010. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%

Zsófia Veronika vagyok. Engem inkább a nevek jelentése foglalkoztat, és örülök, mert nálam minden a kettő nagyon jó :) kicsinek többször akartam a Zsófia helyett a Veronikát használni, de valahogy jött össze..

Amúgy csak a vezetéknevemmel van baj, mert mindig félreértik, és ötször kell elmondanom -.-"


Az Emese szerintem is aranyos név, főleg becézve, hogy Mesi:)

2010. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:

Nincs rendkívüli nevem,de igazából nem érdekel.

Ezzel a névvel születtem,és így is szeretnék meghalni..

Andrea vagyok.

2010. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:

bírom a nevemet

a tieddel meg nincs bajom

2010. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!