Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkoztat téged a neved?

Foglalkoztat téged a neved?

Figyelt kérdés

Én gyűlölöm a nevem.

El sem tudom mondani mennyire..

Amióta az eszemet tudom utálom..

Több éve foglalkoztatnak e nevek, mindig

kiirom ha épp van olyan név ami tetszik,nézegetem a jelentését.

Téged foglalkoztat a neved? Szereted-utálod?

Mi az? Miért szereted ha szereted, miért utálod ha utálod?


/A kérdések elkerülése érdekében elmondom, hogy én Emese vagyok,és igen, több neves kérdés tettem már fel, akinek baja van ezzel... le van sz*rva.../


2010. dec. 27. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
100%

Az én teljes nevem gyönyőrű (nem egoista akartam lenni, csak tényleg sokan elismerték már). Egybe a vezetéknevemmel szép-szép, de egyépként nagyon nem szeretem. Éva vagyok és nagyon nem szeretem. Főleg 17 éves korban amikor az ember még fiatal, nem nagyon illik ez a komoly név hozzá. Az Évi-t jól tűröm az Évát többen használják, de a Vica,Vicuska,Icukácskácskácskácskácskácskááám na ezek valami kegyetlenek.

A Vicáról mindig az ugrik be, hogy valaki azt mondja, Uccu ilonka gyere be! de nemtudom miért....



barátnőmet Beatrixnak hívják. És 'jhajj' én imádom a nevét. Főleg becézések nélkül annyira gyönyörű kimondani, hogy pl: szeretlek Beatrix!

2010. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
100%

Ágnesnek hívnak. Kiskoromban utáltam, de mára nagyon megszerettem. Komoly, és méltóságteljes. A jelentése: szent, tiszta, szűz, szűzies is nagyon tetszik. Szent Ágnes legendája pedig szintén! (Ráadásul félek a tűztől...)

Foglalkoztat a nevem, hiszen ez a legnagyobb skatulyám :]


Nem szeretem, ha Ágnesnek hívnak (csak anyutól tűröm), egyébként Áginak szólítanak, vagy valamelyik becenevemen.


Én is sokat olvasok a nevekről, és kiírom, ha tetszik valamelyik :]

2010. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat agyalok a neveken :D Szoktam nézegetni a jelentéseket, meg ilyesmi. Mindig más-más kedvencem van, néha már mániának érzem. A saját nevemmel nincs bajom, igazából a 'kritériumaimnak' megfelel - nem hívnak így minden második embert, mégsem a mai hülye divat szerint booorzasztóan egyedi és különleges hangzású. Nekem főleg az ilyen nevek tetszenek. A saját nevemmel az a gondom, hogy túl hivatalos, és szinte lehetetlen normálisan becézni. Laurának hívnak egyébként.
2010. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
Zsuzsi vagyok, és utálom a nevem :S
2010. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%
Én szertem, szép, különlege név: Valentina vagyok ♥ :)
2010. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
100%

Veronika vagyok, mindig is tetszett a nevem, csak sajna mindenki Verának hív, azt viszont nem szeretem.

A Veronika dallamos, nőies, szeretem.


Az Emese nagyon szép név, a lányomnál esélyes volt, aztán Zsófia Lilla lett.

2010. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
100%
Orsolya vagyok, régebben utáltam, de már megszerettem. Igaz mindenki Orsinak hív, az Orsolya túl komoly lenne hétköznapokon, de szeretem, hogy alapból komoly nevem van. Mindig sok bókot kapok, ha bemutatkozok, hogy szép nevem van. :) Van egy Emese ismerősöm, Mesikének hívjuk, szerintem aranyos név, és hozzá illik is nagyon.
2010. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim válasza:
100%

Üdv Hölgyek! :)

Én Péter vagyok,és szeretem a nevemet :)

(muszáj volt írnom,hogy legyen már egy férfi név is )

2010. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%

engem is foglalkoztatnak a nevek, a nevek jelentései..

az én nevem Melitta; régebben utáltam nagy bajaim voltak vele; most sem a kedvencem,de hát elfogadtam..ez vaan:S

a jelentése: szorgos méhecske:)) (ez viszont cukiixD)

13/L

2010. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%
Én Petra vagyok. Nem utálom, de nem is szeretem túlságosan. Valahogy jobban örülnék, ha kicsit nőiesebb nevem lenne, mert a Petra szerintem olyan tramplis név.
2010. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!