Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkoztat téged a neved?

Foglalkoztat téged a neved?

Figyelt kérdés

Én gyűlölöm a nevem.

El sem tudom mondani mennyire..

Amióta az eszemet tudom utálom..

Több éve foglalkoztatnak e nevek, mindig

kiirom ha épp van olyan név ami tetszik,nézegetem a jelentését.

Téged foglalkoztat a neved? Szereted-utálod?

Mi az? Miért szereted ha szereted, miért utálod ha utálod?


/A kérdések elkerülése érdekében elmondom, hogy én Emese vagyok,és igen, több neves kérdés tettem már fel, akinek baja van ezzel... le van sz*rva.../


2010. dec. 27. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:

Én szeretem a nevem, Ildikó vagyok, de csak Ildinek hívnak.

Nekem az Emese nagyon-nagyon tetszik:) De két fiam van:), így nem adhattam nekik ezt a nevet.

Szerintem illik hozzám. Vezetéknevem különleges, így együtt még jobb.

2010. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, Krisztina vagyok. Utána olvastam a jelentésének, nem sok igaz rám.
2010. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
32%

"Foglalkoztat téged a neved?"

Csak ha hallom. Mert akkor abba kell hagyjam, amit csinálok épp...

2010. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:

Én Zsuzsi vagyok, ezt még úgy ahogy elviselem, de nem kedvelem. A vezetéknevemmel együtt viszont utálom. :S Kicsi koromban is annyira szégyelltem, mikor pl.: orvosi rendelőben mondták, suliban csúfoltak is miatta páran. (vezetéknév miatt) Nagyon gáz egybe, meg a hosszúsága is. Több, mint 20 betűből áll az egész nevem. :S Mire leírom... sehova sem fér ki és parasztos az egész.


Szívem szerint Tóth Zsuzsi lennék, az tetszik és rövid is. :D

2010. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, várok még válaszokat. :)

Páran kérdezték hogy milyen nevek tetszenek nekem..

Hát, inkább a különlegesebb, ritkább nevek tetszenek.

Az Emese, olyan egyszerű, régies, egyáltalán nem az ízlésem.


Tetszenek az olyasmik mint pl.

Izabella

Veronika

Blanka

Jázmin

Mirtill

Hanga

Dóra/Dorka



Habár most nézegettem neves kérdéseket, és egy lány írta, hogy Mirtillnek hívják, ebbe szerettem most bele :)

2010. dec. 27. 20:14
 56/71 anonim ***** válasza:
Én Ramóna vagyok.... utálom
2010. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%
Én is Petra vagyok mint egy korábbi válaszoló, és engem kb hidegen hagy. Örülök hogy nem minden második embert hívnak így, de azért mindenki ismeri, egyszerű, szinte senki se becézi. Elégedett vagyok vele.
2010. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
100%

Szija! Én Nikolett vagyok. Nem igazán szeretem így sokan csak Csikiinek hivnak :)))

Meg néha Niki,Nikóca,Nikus,Nika, Lassan csak N leszek :D

Viszont a Nikolettát nagyon utálom leirni is rossz :@ :D

Valaki már írta előttem is hogy ő sem szereti :D

A lányomnak a Karina Alexandrát adtam nekem ez tetszik a legjobban (L) Üdv

2010. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
100%
az én nevem Orsi és nem szeretem... :( mert sokak szerint csúnya és én világéletemben ezeket a neveket szerettem: Veronika, Jázmin, Bella (nem, nem az alkonyat miatt...) Noémi, Ramóna....
2010. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim válasza:
100%

Szia, én gyűlölöm a nevem, pedig ezzel élek már 28 éve...Hajnalka vagyok...a Familia Kft. óta cikiznek, soha senki nem vesz komolyan egy Hajnit. Mindenkinek valami üresfejű liba jut csak róla eszébe...a nevem tényleg a börtönöm, ahogy az egyik előttemszóló írta.

Mázlimra Eszter is vagyok, - hála istennek két keresztnevem van - így ha bemutatkozom a Hajnalkát nem mondom már. Egyébként tiszta Eszter vagyok, kosztümben járok, hivatalban dolgozom kis aktatáskával - bár most gyeden vagyok a kisfiammal - ez nem is illene egy Hajnalkához. - és tényleg soha-soha nem vennének komolyan.

A 19.41-es Péternek üzenem, hogy imádom a Péter nevet, a párom is Péter, a kisfiam is Péter Hunor :-)

2010. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!