Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó-e a kategória..szóval a szilveszter elég zavarosan alakul vagy összejön vagy nem. Nem vagyok olyan bulizós, egyik szilvesztert se töltöttem buliban, mindig otthon vagyok.Idén barátnőmmel kitaláltuk h mehetnénk a tüzijátékot nézni.Az nem nagyon jött volna össze, őt nem engedték volna, lehet hogy engem sem.Anya viszont kitalálta h a barátnőm átjöhetne hozzánk, h kicsit szórakozás is legyen, ne csak punnyadás.De őt igy se akarják elengedni, mert azt akarja az anyukája hogy együtt legyen a család.De a karáécsonykor is együtt voltak 4 napot vagy 5öt.a szilveszter pedig nem családi ünnep.és amúgy is csak pár órát lenne itt, szerintem megoldható lenne hogy éjfélre hazaérjen és velük koccintson.nemtudom mit csináljak..olyan szar igy..egy 16 évest elengednétek?? mert szerintem ez nem olyan rossz dolog, nem bulizni megyünk meg drogozni stb..mit gondoltok erről?
2010. dec. 26. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem 16 évesen nem engedtek buliba és én se engedném a gyerekemet, de ha csak átmész a barátnődhöz szórakozni, ahol ott lennének az ő szülei is, abban semmi rossz nincs. A szilvesztert amúgy nem a családdal, hanem a barátokkal szokás tölteni, a családnak elég a karácsony. Amúgy is együtt töltitek az év minen napját, hiszen egy házban laktok, nem?
2010. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
mi szüleink ilyenek,nem tudom.sztem is ciki,hogy 19 évesen nem mehetünk el fürödni,pedig nem drogzni megyünk
2010. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!