Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó-e a kategória..szóval a szilveszter elég zavarosan alakul vagy összejön vagy nem. Nem vagyok olyan bulizós, egyik szilvesztert se töltöttem buliban, mindig otthon vagyok.Idén barátnőmmel kitaláltuk h mehetnénk a tüzijátékot nézni.Az nem nagyon jött volna össze, őt nem engedték volna, lehet hogy engem sem.Anya viszont kitalálta h a barátnőm átjöhetne hozzánk, h kicsit szórakozás is legyen, ne csak punnyadás.De őt igy se akarják elengedni, mert azt akarja az anyukája hogy együtt legyen a család.De a karáécsonykor is együtt voltak 4 napot vagy 5öt.a szilveszter pedig nem családi ünnep.és amúgy is csak pár órát lenne itt, szerintem megoldható lenne hogy éjfélre hazaérjen és velük koccintson.nemtudom mit csináljak..olyan szar igy..egy 16 évest elengednétek?? mert szerintem ez nem olyan rossz dolog, nem bulizni megyünk meg drogozni stb..mit gondoltok erről?
2010. dec. 26. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én elengedném.

Messze laktok?

2010. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát..igazából ő a város egyik végébe én meg a másikba, két különbö9ző városrész. de busszal simán, végülis du.4kor leállnak a buszok szilveszterkor, de van kocsijuk szóval eljöhetnének érte mondjuk este 10kor egy órán belül(vagy fél)már otthon is lenne..de akár még gyalog is lehet menni, egy óra kb.
2010. dec. 26. 09:37
 3/12 anonim ***** válasza:
én már 13 évesen is átmehettem a barátnőmékhez.. sőt tovább mint éjfél! úgyhogy nem értem..
2010. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
uhh milyen szerencsés vagy.:) hát nemtudom, igazából engem se lehet h nem engednének, de csak mert gyalog nemtudom az utat..nem éppen ismerős környék en lakik barátnőm.:S de ő tudná gyalog, elkisérném..szal nemtudom, majd még gondolom győzködi az anyukáját hogy hagy jöjjön.:)
2010. dec. 26. 09:44
 5/12 anonim ***** válasza:
szia!ismerős a helyzet,én is így vagyok,bár én elngednék már egy 16 évest,mert otthon nagyon unalmas a szilveszter.mi idén a legjobb barátnőmmel szeretnénk elmenni Győrbe vagy Pestre valami termálfürdőbe utána meg tűzijátékot nézni,de szüleink nem engedik...
2010. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy te is így jártál.:( mi még csak gondolni se merünk másik városra, ha még egymáshoz is alig engednek el..de nem értem..az év másik napján mehetünk nyugodt szívvel, 3an vagyunk legjobb barátnők és ő az akit a legjobban elengednek..a szilveszter is olyan mint más nap, csak akkor kötelező jól érezni magunkat.:) és ráadásul a másik barátnőm se jönne, mert ő a tatájával lesz, akit ritkábban lát, nekem meg igazából egész évbe látja a képemet.xD oszitársak vagyunk sőt még padtársak is tőle nem várom el..de a másik lány otthon lenne szerintem, nem is nagyon mennének el.: S
2010. dec. 26. 09:55
 7/12 anonim ***** válasza:
sajnos,nem engedik meg,pedig mi már 19 évesek vagyunk,és unalmas otthon a szilveszter,környéken semmi jó program nem lesz,tehát idén is tv bámulás lesz a családdal,úgy néz ki
2010. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk együtt aludnátok?? vesztek egy üveg pezsgőt, üdítőt, kis kaja, zene és ti.több nem is kell szerintem.:) azt talán megengednék nektek.: D
2010. dec. 26. 10:01
 9/12 anonim ***** válasza:
lehet úgy lesz,hogy a legjobb baránőm jön hozzám
2010. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

te jó isten,még 19évesen is a szüleid mondják meg,h mit csinálj szilveszterkor,szerintem ez nagyon gáz!?engem 16-17évesen már elengedtek,mondtam,h hova megyek,kb mikorra érek haza,ha valakikhez mentem akkor tudták a vonalasszámot vagy szülö számát és felcsörögték ha akartak valamit!ha valahova mentünk akkor meg én csöriztem rájuk,h minden okés!nem voltam nagy otthonról éjszakába menüs,de ha szerettem volna menni akkor engedtek,bíztak bennem,ugyh soha nem volt gond

én nem értem,h mit kell szigorúskodni egy 16éves gyerekkel,egy 19évessel meg méginkább

2010. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!