Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telt a 24. -ei napotok?...

Hogy telt a 24. -ei napotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

-Hol ünnepeltetek

-Mentek-e valakik hozzátok, -Kik?, -Mikor mentek el?

-Hányan voltatok?

-Mit ettetek?

-Ki főzött?

-Milyenek voltak az ajándékok?

-Esetleg valami értelmetlen/vicces ajándék? :DD

-Milyen volt a hangulat? :)

-meg ami még eszetekbe jut :))


-JA! Meg hogy kb mennyit költöttetek tegnapra (karifa, ajándékok, kaja, innivaló stb)


2010. dec. 25. 09:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

senki nem jött, 5-en voltunk, 3-an vagyunk testvérek

hal meg káposzta volt a zaba

tesóim 50 ezer ft értékben kaptak telefonokat meg ajándékokat, én nem kaptam semmit, pedig 18 éves vagyok, és még telefonom sem volt sosem, de a 10 éves húgomnak és a 12 éves öcsémnek nagyon kellett


én semmit sem kaptam sajnos :( úgyhogy itt egyedül szerintem én mondhatom hogy szar karácsonyom volt


anyám csak annyit mondott: te is játszhatsz az öcséd kisautóival :( (hát b@zd meg)

2010. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Előtt éjjel végig hánytam, aztán 24.-ét végigaludtam, feküdtem, 38,6-os lázzal... Este se ettem semmit.

Úgy volt, hogy megyünk rokonokhoz..de elmaradt hála nekem..

:(


21l

2010. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!