Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor hazavitted a kórházból...

Amikor hazavitted a kórházból második gyermekedet, hogyan telt az első néhány napotok?

Figyelt kérdés
Hogyan fogadta a nagy? Hogyan osztottad be az idődet?
2011. máj. 13. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól telt.Örült a tesónak a lányom.Már nagyon várta.2 év 32 hónap van közöttük.Alig várta,hogy az elsö itthoni reggel az ö hasára is rálegyen téve a tesó.Le is lettek fényképezve.Olyan édesek voltak.Persze utána jöttek kissebb féltékenységi jelenetek,de minden rendben volt van is....
2011. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,2 év 2 hónap akart lenni.....
2011. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagylány is jött értünk, 21 hós volt akkor. Már este volt mire hazaértünk, a fiúk végigaludták az utat. Itthon mikor elkezdtek sírni, a lányom is elkezdte. :-( Mondtam neki hogy semmi baj, mindjárt megnyugtatjuk őket, és ő is megnyugodott. Nagyjából sodródtunk az árral, mert sokszor ettek a fiúk, alig aludtunk, próbáltunk a naggyal lenni amennyit lehetett. Lányom nagyon szereti őket, akkor is babusgatta őket az ölemben, aranyos volt.

3 hósak voltak kb, mikor kezdődött egy nagyobb féltékenység, 9 hósak az ikrek, lányom 2,5 éves, talán már jobb a helyzet ilyen téren, de ha majd elindulnak.....

2011. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

SZiasztok! Köszönöm a válaszokat! Az utolsónak: ikrekkel hazamenni már meglévő 21 hónapos mellé nagy kihívás. Huhhh. :-)

Én attól félek nagyon, hogyan fogok tudni időt szakítani a nagyobbra. Ahogyan visszaemlékszem, nekem egy perc szabadidőm nem volt az első gyermekem mellett amikor hazaértünk, elképzelni sem tudom, hogy most hogy lesz. Szeretnék a nagyobbra ugyan annyi időt szánni mint a testvérére, de nyilván ez lehtetlen.

2011. máj. 14. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!