Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telt a 24. -ei napotok?...

Hogy telt a 24. -ei napotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

-Hol ünnepeltetek

-Mentek-e valakik hozzátok, -Kik?, -Mikor mentek el?

-Hányan voltatok?

-Mit ettetek?

-Ki főzött?

-Milyenek voltak az ajándékok?

-Esetleg valami értelmetlen/vicces ajándék? :DD

-Milyen volt a hangulat? :)

-meg ami még eszetekbe jut :))


-JA! Meg hogy kb mennyit költöttetek tegnapra (karifa, ajándékok, kaja, innivaló stb)


2010. dec. 25. 09:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

szar.

ajándék..haggyuk.

kaja hal,ilyenek.

senki nem jött.

2010. dec. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Emlékezetesen. :-) Az egyik rokon a gyerekkel, aki ugye nem tudta, hogy ki is hozza a fát, elindult a Maci Menhelyre Veresre. Valamit le akart vágni, vagy kikerülni nem tudom, de nem is érdekes, a lényeg az, hogy beleragadt a sárba. De úgy, hogy 3 másik kocsi, amit a "mentésre" hoztak is beragadt mellé, köztük egy baromi drága 4 kerék meghajtásos amcsi terepjáró... Az öcsém, akit felhívtak, hogy segítsen, este kilencre ért haza, a sógornőjelölt végül lent vacsorázott a nevelő-szüleinél, én meg anyuékkal hármasban a nagy családi vacsora helyett.
2010. dec. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szűk családi kör. Anyu, ap, tesom. A menű sült hal volt, kukorica slátával és körettel. A süti gyümölcsös piskóta volt porcukorral a tetején. A fát reggel diszítettük én és a tesom, anyum közben csinálta a menüt. Az ajándékom egy poló volt rajta a kedvenc filmemből vett idézettel és egy könyv amit már régóta akartam, csak nem volt rá pénzem. A hangulat jó volt, kellemes. Ebéd után egészen estig társasoztunk, beszélgettünk közben ment a háttérben a tévé halkan és a fenyőfán az égősor világított. Jó lenne ha legalább ilyen lenne mindenhol a karácsony, én jól érezem magam :)
2010. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Hogy telt? Őszintén?

Fa feldiszítés...

Kaja (káposzta sütemény)...

Ajándék? Ne fárassz...

Este? Sz*r filmek a tv-ben...

2010. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Otthon

senki nem jött, 5-en voltunk

sok minden volt, saláták, sütik, rendes kaják... (mindet mi csináltuk, nem vettünk semmit :p)

apu meg anyu, mi meg segítettünk

Nagyon jók :)

Nagyon jó :)


Azt nem tudom mennyit költöttek, de ahogy elnéztem sokat...


Végre sok év után lett volna és volt is, egy gyönyörű karácsony, csak egy lelki bibi nálam tönkre tette, elsírtam magam ajándékozáskor.

2010. dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Itthon

NAgymuterom meg keresztanyám, d.u. 4felé

6-an

Rántott hús, Rántott hal, krumpli saláta és francia saláta:D

anyám meg nagyanyám

Jók!

Hát anyáméktól megkaptam az első borotvám:D

klassz!

fúú sokat:D

2010. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Reggel egy barátommal találkoztam megittunk egy kvt beszélgettünk. Délelőtt elég rohangálósan telt nekem és tesómnak mert ezt azt még be kellett szerezni. egykor feldiszitettük a fát majd ajándékoztunk, 5kor kezdődött a hagyományos vacsi nagyszülökkel és apukám tesójával. Ilyenkor mindig 10en vagyunk vacsira a menű vadételek, húsleves és sültek voltak különböző köretekkel utána pedig finom sütik. A vacsora utána családi barátok jöttek ajándékozás ujra egy kis vacsi és sok sok játék a gyerkőcökkel. A hangulat egésznao jó volt nevettünk izgultunk minden miatt. Fogalmam sincs mennyit költöttünk de elég sokat. 20L Ma a másik nagyszülőkkel és anyu tesóival töltjük a napot.
2010. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

-Itthon, mamáéknál, és dédmamámnál (végigvándorultunk gyorsan :))

-Hozzánk nem jönnek, mi megyünk

-3an, aztán 5en, aztán 9en

-Itthon húsleves, aztán 2féle fűszerezésű sült lazac meg garnélarákos saláta, mamáéknál erre rá a kétféle bejgli, meg pogácsa, meg 2 féle süti, dédmamámnál pedig sültcsirke rizibizivel/krupmlipürével, és zárásnak a fénypont.. az igazi somlói :D

-Főztünk anyával, főzőtt mama

-Mivel sok mindent magunknak vettünk meg mert pl dédmamám már nem tud menni vásárolni így votlak tuti ajéndékok, de a meglepetések is egész jól sikerültek. Ami nem jön be valakinek, azt majd elosztjuk

-Hát értelmetlen ajándékot én kaptam mert van kb 25 gyertyatartóm és most kaptam egy 26.-at de mindegy, a szándék a lényeg :) a régiekből majd ajándékozok el..

-Egész jó hangulat volt, bár nekem idén kimaradt ez az igazi karácsony fíling sajna :(

-Hozzáfűznivaló..hm, sajnálom hogy nagynénémék nem voltak itthon, mert barátja szülei voltak idén a sorosak (felváltva töltik máshol az ünnepeket) de nembaj, majd szilveszterre jönnek :)


nemtudom mennyit költöttünk mert sokmindent régebben vettünk meg, de a fa az tuti ingyen volt mert kertből vágtuk ki

2010. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

huhh hát szerintem nagyon gyorsan eltelt...:)

otthon voltunk apum anyum és én.este pedig a két nagyobb testvérem jöttek át,ők már külön élnek a családjukkal:)

unokahugaimmal együtt bontottam ki az ajándékot:)

anyum reggel 6tól sütött főzött és délután 3fele végzett.Amig ő főzött,apum barátnőm meg én feldíszítettük a fát szép zenékre közbe énekeltük...

kaja volt halászlé sült hal francia saláta egy csomó sütemény....:)

és szerencsére jó ajándékokat kaptam:)ugy összességében jól telt....:)

2010. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
ja és neked hogy telt a Karácsony?:)
2010. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!