Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a 16 éves kamaszfia...

Mit vegyek a 16 éves kamaszfiamnak ajándékba, ami nem vagyonokba kerül?

Figyelt kérdés
könyvcímet is írhattok, mert nehéz neki könyvet venni. A Harry Pottereket elolvasta, de egyebet nem nagyon.
2010. dec. 21. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Honnan tudjam.. te vagy az anyja neked kéne ismerned.
2010. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha kocka, akkor nincs más választásod, muszáj valami menő kütyüt venned.

10.000 körül is vannak trendi kis bigyók, amivel tud szórakozni, nem kell rögtön Playstationre gondolni.


Am, többiben az előzővel értek egyet. :)

2010. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

" Harry Pottereket elolvasta, de egyebet nem nagyon."


Hát akkor kötve hiszem, hogy könyveknek örülne... nem egy irodalmi alkat ezek szerint.

2010. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha könyvben gondolkozol vedd meg a Darren Shan sorozat első részét, ha tetszik neki elolvassa majd mind a 12 részt, akkor eléred, hogy olvasson, és ráadásul csak 2000-2300 ft között van darabja.

Egyébként vehetsz neki valami klassz ruhát is, egy trendi póló a jeans clubban kb 3-5 ezer ft.

Elektronikus kütyünek lehetne venni pendrive-ot (2 gigás 1800 ft, 4 gigás kb 5000), vagy külső winchestert (15.000 ft), az 320 giga tárhely, mindig jól jön, nekünk is van otthon.


Öcsém 18, ő örülne ezeknek.

20L

2010. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi ilyen korban mindig egy köteg cd, dvd-t kaptunk. Meg fülest a géphez, esetleg valami szebb egeret olyan 1000ft körül. MEnj antikváriumba, ott a gyűrűk ura. De vannak filmek a neten, töltsd le őket (vagy kérj meg barátnőt rá, hogy a gépen ne lássa a gyerek) s azt írd ki neki dvdre, nyomtatni is lehet hozzá képet.

Üvegfesték? Vagy nem olyan kreatív alkat?

Távirányítós autó 2-3000ezer körül is vannak már. (féjrem még most is rajong értük.

Esetleg valami menő fekete sapi nyomott mintával olyan 1000-1500körül.

Vagy piásüveges kulcstartók a táskájára.

Mobiltartó fiúsabb változatban.

2010. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket: pendrive, füles, sapi -ezeken túl vagyunk. Nem rég volt névnap, szülinap. Valóban én vagyok az anyja, de tájékozódnom nekem is kell, h mi a menő. A könyv címeknek pedig külön örülök. Tényleg nem egy irodalmi alkat, de volt olyan könyv, amit szeretett és elölvasott, ergo örült is neki. Azon mindig sokat agyalok, h minek ír aki csak gonoszkodni tud. Valószínű kommunikációs éhsége van. Még olyanhoz is hozzászól, amihez nem is ért. Csak sajnálom, hogy ilyen.lsd. első hozzőászólót!
2010. dec. 21. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,ezen már én is sokszor elgondolkoztam.Rengetegen csak azért regisztrálnak,hogy másokat leosszanak.Biztos az élet más területein nem tudnak érvényesülni,így itt élik ki ezt a vágyukat...:)
2010. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én a szüleimtől pénzt kértem mert zongorát szeretnék venni

14 Fiu

Amúgy van fogalmad h mit szeretne?

Próbáld faggatni és vidd el magaddal vásárolni és ott türelmesen menni vele de ne mond meg hogy azért méssz h ő is mennyen és lássa h mi van

Ha látja h mi van biztosan megtetszik valami

Engem szüleim igy szoktak elvinni shoppingolni amúgy nm hátrány ha nagyvárosban éltek mert én egy 20 000 res városban élek és mi is elszoktunk menni egy kb 1,5-2 millios városba Romániában pl én Brassoba megyek

Sok sikert

2011. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

P

2011. jan. 8. 14:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!