Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan költözhetné...

Mit tegyek? Hogyan költözhetnék el itthonról?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, kisbabát várok itthon nem akarok élni, nem is szeretném elmondani, anyám valszeg kirugdosná belőlem:( a pasimmal 4hónapja vagyunk együtt, végeztem tesztet és mondta hogy vetessük elm én nem akarok abortusz ellenes vagyok, a baj hogy én venni akartam esemény utánit csak én hü*ye naiv voltam azt mondta nem jött belém, na és tessék mégis csak, a teszt gondolom nem hazudik.:(

Mit tehetnék???

Elakarok szökni :( nem bírom tovább ezt kétségbe vagyok esve :(


2010. dec. 20. 20:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Ha megjött, akkor nem vagy terhes :)

Tádámm, kinek volt igaza?

Jobb, ha reggel csinálod meg, de maga a vér nem befolyásolja a tesztet, mert az csak a hormonra reagál :)

2010. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Azért holnap mindenesetre megcsinálom, mivel már egyszer + volt, de nem értem hogy 8nappal miért jött meg hamarabb mikor nekem mindig pontos!
2010. dec. 21. 19:27
 33/41 anonim ***** válasza:

Stressz, időjárás, vizsgaidőszak, sport, nemi élet rendszeressége, párkapcsolat, betegség, stb., stb., mind befolyásolja hogy mikor hogy jön meg.

Várd meg, hogy elmúljon teljesen, mert ha most csinálod, akkor meg azon fogsz izgulni, hogy esetleg a menstruáció miatt lett más az eredmény.

Azért felkereshetsz majd - ha lehetséges - egy nőgyógyászt is, mivel elkezdted a nemi életet.

Tesztből nekem a Gabriel mindig megbízható volt, de biztos, hogy a többi is jó, csak a használatit tartsd be pontosan!.

Ha együtt maradsz a barátoddal, és fog.gátlón gondolkodsz, a gyógyszerrel vigyázz, nem mindenki szedheti, olvass mindig a dolgok után, vannak kevésbé alapos orvosok.

2010. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:

Olyan a menzeszed mint szokott? Nem akarlak ijesztegtni, de a beágyazódás is jár vérzéssel...

De szerintem a leírtak alapján valószínűbb, hogy nem vagy terhes (nem mutatja ki olyan korán...).

Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Na mizújs?
2010. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
A teszt amit tegnap reggel elvégeztem negatív lett :) szóval örülünk :D
2010. dec. 23. 19:28
 37/41 anonim ***** válasza:
Tanulj a dologból legközelebb védekez vagy ved be az esemény utánit.
2010. dec. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Az elején azt hittem, hogy ez egy kamu kérdés de most már csak őszintén meg vagyok döbbenve, hogy miért nem lettél felvilágosítva? Az én gyerekeim már 15 évesen többet tudnak arról, hogy is lesz a gyerek mint te 18 évesen. Nem kell agytrösztnek lenni ahhoz, hogy a teszt a menstruáció előtt 1 héttel még nem mutathat pozitív eredményt (leírják a tájékoztatóban is, amit adnak hozzá). Amúgy a pozitív teszt sem jelent mindig babát, vannak hibás pozitív tesztek is, illetve daganatos elváltozás is emelheti a Hcg hormon szintjét (amit mér a teszt).
2010. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Örülök Neked, viszont én a helyedbe a pasit dobnám. =)
2010. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Ne szidjátok a pasit. Mégis mit vártatok, egy 18 éves srác majd nem abortuszt akar? 99% azt akarná, én is, pedig én nő vagyok. Teljesen logikus volt és várható, amit mondott.


Kérdező én pedig mondtam, hogy semmi gond :) Máskor okosabban és őszintén örülök, hogy jól alakult.

2010. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!