Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan költözhetné...

Mit tegyek? Hogyan költözhetnék el itthonról?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, kisbabát várok itthon nem akarok élni, nem is szeretném elmondani, anyám valszeg kirugdosná belőlem:( a pasimmal 4hónapja vagyunk együtt, végeztem tesztet és mondta hogy vetessük elm én nem akarok abortusz ellenes vagyok, a baj hogy én venni akartam esemény utánit csak én hü*ye naiv voltam azt mondta nem jött belém, na és tessék mégis csak, a teszt gondolom nem hazudik.:(

Mit tehetnék???

Elakarok szökni :( nem bírom tovább ezt kétségbe vagyok esve :(


2010. dec. 20. 20:15
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Francokat mutatja ki. Az esetek többségében még az elmaradt vérzés első napján sem mutatja ki csak pár nap késésnél és akkor is csak haloványan. Ez így iszonyú ritka.
2010. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
58%

Mostmár hiába fotózná a tesztet. Időn túl, tehát 10 perc után szinte mindegyik kétcsíkos lesz, ezért van ráírva, hogy ki kell dobni, mert ennyi idő után értékelhetetlen.

Namajd csinálok egyet valamelyik nap és megmutatom nektek, sima száradási csík.

2010. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
nem az a nagy márkájú a doboza meg sincs hanem csak egy kis papír csíkos nem műanyag az is lehet hogy nem nagyon ért bele a teszt a vizeletbe hanem kicsit megdöntöttem lapos volt a tálka amibe tettem nem hosszúkás amibe jobban elfért volna.Remélem érthető amit írok csak annyira para van :( jaj már elvagyok bizonytalanodva akor szerdán megint elvégzem de ha az is pozitív lesz akkor elmegyek orvoshoz és az többet tud mondani
2010. dec. 20. 20:35
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
A menzesz kimaradása előtt egy héttel még vérvétellel sem igazán lehet kimutatni a terhességet, nemhogy teszttel. De jó, tegyük fel, hogy tényleg terhes vagy: hová költöznél, és miből tartanád el a gyereket? Ha még suliba jársz, akkor max gyest kaphatsz, az kb 25 e Ft, plusz 12 e Ft családi pótlék. Ez még egy albérletre sem elég, nemhogy rezsire, kajára, pelenkára, gyerekruhákra. Várj kb 10 napot, és tesztelj újra. Ha pozitív, akkor menj el orvoshoz, ha már legalább egy hetet késett a vérzésed. Utána pedig beszélj a szüleiddel. Hidd el, még egy hónap szobafogsággal, meg üvöltözéssel is jobban jársz, mintha hülyeséget csinálnál. Meg az is lehet, hogy melletted állnának, egy anya nem dobja ki az utcára a lányát, még akkor sem, ha az hülyeséget csinált.
2010. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Na köszönöm utolsó, végre valaki, aki vágja a POCT-t.

Pont ezaz még vérből sem, nemhogy vizeletből.

Ha meg nem megfelelően használtad, szóval pontatlanul, nem elég vizelettel, hamar kiszáradt stb, az simán okozhatta ezt az álcsíkosságot.

Hallgass rám és menj el a gyógyszertárba, vegyél egy HCG line és egy Qupido tesztet. Csináld meg mindkettőt és úgy! de pontosan úgy, ahogyan az előírás leírja, szóval ha 20 másodpercig kell a vizeletben tartani, akkor addig tartsd benne, ha rá kell pisilni 20 másodpercen keresztül akkor azt is tartsd be. Ez nagyon nagyon fontos, enélkül az eredmény pontatlan és értékelhetetlen.

Egy nevenincs teszt pedig szerintem 100, hogy nem mutatta ki ilyen idő alatt. Csináld meg ezeket a teszteket és máskor óvatosabban :)

2010. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Anyukám elég hirtelen haragú, és igen mégsem mehetek a híd alá de ez akkor sem könnyű jobb lenne nekem nem itt, vagyis nekem nem lenne jobb de másnak csak púp lenék a hátán, a pasimra nem számíthatok 18éves de nem jár sem dolgozni sem iskolába :(
2010. dec. 20. 20:45
 17/41 A kérdező kommentje:

Megfogom csinálni!!

ÓÓÓ bárcsak hazudna ez a teszt :( nem bírom ki magatehetetlen vagyok :(

2010. dec. 20. 20:46
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak hamis reményekbe kergetni, szóval könnyen lehet, hogy valóban várandós vagy, de én akkor is képtelen vagyok elhinni, hogy máris kimutatta. Ez hihetetlen, ilyenkor még vérből béta HCG tesztek sem feltétlen adnak pontos eredményt, az pedig ezerszer jobb, mint a vizeletteszt. Szóval még azért annyira ne ijedj meg, de mondom nem kizárt, hogy ez negatív, de persze ettől még a terhességet sem lehet kizárni.
2010. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

ÁÁÁ

sírok

mondjuk nem igazán értem amit beszéltek de én nem nagyon foglalkoztam eddig ilyen témákkal sem.

Elvetetni semmiképp sem fogom az milyen fájdalmas és rossz dolog :(

Viszont megszülni felnevelni sem könnyű

2010. dec. 20. 20:50
 20/41 anonim ***** válasza:
Ne sírj. Az életben mindenki követ el hibákat, tökéletes ember nincs. Ki kisebbeket , ki nagyobbakat. Hidd el a te hibád a kisebb hibák közé tartozik. Nem vagy te rossz lány,csak elkövettél egy hibát. Máskor biztosan nem fogsz így járni, akár terhes vagy, akár nem.
2010. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!