Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan költözhetné...

Mit tegyek? Hogyan költözhetnék el itthonról?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, kisbabát várok itthon nem akarok élni, nem is szeretném elmondani, anyám valszeg kirugdosná belőlem:( a pasimmal 4hónapja vagyunk együtt, végeztem tesztet és mondta hogy vetessük elm én nem akarok abortusz ellenes vagyok, a baj hogy én venni akartam esemény utánit csak én hü*ye naiv voltam azt mondta nem jött belém, na és tessék mégis csak, a teszt gondolom nem hazudik.:(

Mit tehetnék???

Elakarok szökni :( nem bírom tovább ezt kétségbe vagyok esve :(


2010. dec. 20. 20:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Biztosan pozitív az a teszt? Nézd, ez még nem biztos, csak ha orvos állít róla ki diagnózist.

18 éves vagy, a költözéshez jogod van, az abortuszt kizártad, én megértem, nem is ecsetelem akkor, a te döntésed. Sok boldogságot és kitartást neked! Nem semmi feladat egy gyerek, én ma is majdnem idegösszeroppanást kaptam mert gyereksírást hallottam. Engem az őrületbe kerget, szóval nem lennék a helyedben. Sok szerencsét kívánok tiszta szívemből :)

2010. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

A legrosszabb hogy rá aki ebben partner volt rá nem számíthatok, nem is értem mi számára a szerelem ha ő így tesz!!

Anyukám nem tudom, lehet hogy elkellene mondjam de félek nagyon dührohamos ha elsőre nem is akadnak ki vagy ha elsőre kiakadna de aztán átgondolná utána tudom felhánytorgatná, a legtöbb az egészbe hogy csókból nem lehetek terhes anya meg nem is tudja hogy lefeküdtem a barátommal :( óó ez egy átok :(

2010. dec. 20. 20:20
 3/41 anonim ***** válasza:
87%
Milyen tesztet használtál és hány napja késik a menstruációd? Talán csak te néztél be valamit. Hidd el, a legtapasztaltabbakkal is előfordul. Mesélj el mindent és akkor tudunk segíteni, én értek a tesztekhez :)
2010. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

November 23án megjött tartott 28 ig

december 8án lefeküdtünk peteérésnél másnap elmentem nőgyógyászhoz is, írattam fel esemény utánit :( de azt mondta hogy kizárt hogy belém jött

na azt írták itt hogy 8nap után megtörténik a beágyazódás ezért vettem tesztet és az kimutatta így hát még nem késik mivel 1 hét múlva körül kellene megjönni


azt sem tudom mit tegyek legszívesebben elpusztítanám magam, az lenne a legjobb megoldás

2010. dec. 20. 20:26
 5/41 anonim ***** válasza:
60%
Ha 1 hét múlva kellene, hogy megjöjjön, akkor szerintem baromira nem mutathatta ki a terhességet. Ahhoz kb. horribilis mák kell. Szóval ne gondold még, hogy terhes vagy, csak akkor gyanakodj rá, ha késik.
2010. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
nem baj holnap veszek ismét egy tesztet és szerda reggel megcsinálom a legelső vizeletből :( pedig nem képzelődök 2 csíkot láttam :( nagyon ritka az ha téved
2010. dec. 20. 20:29
 7/41 anonim ***** válasza:
97%

Alapból még el sem telt 2 hét azóta, ne viccelj. Az a teszt kb még 10-es érzékenységgel sem mutathatja biztosan a terhességet.

Megkérdezhetem a teszt márkáját?

Csináltál másikat?

Biztosan pozitív volt? Ez nekem nagyon hihetetlen. Ilyenkor ha van is HCG akkor annyira alacsony, hogy hihetetlen. A beágyazódás 8 nap kb, de ez több is lehet, erre rá kell még várni, hogy termelődjön a HCG és hogy egyáltalán kimutatható mennyiségű legyen.

2010. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem. Felírattad a gyógyszert és nem váltottad ki? :O

Nézd, én annak idején, mikor együtt voltam a párommal, és lecsúszott a gumi, még azelőtt, hogy elélvezett volna, szó nélkül elmentem és írattam gyógyszert. Meg sem vártam a lehetőséget, hogy teherbe essek.

Nagy butaság volt, ha már az orvosig elmentél, a procedúrát nem fejezted be. Amit most tudsz tenni, hogy elmondod anyukádnak, és kitaláltok valamit. Az, hogy elszöksz, nem megoldás.

2010. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Ja és mennyi idő után jelent meg az a 2 csík? 10 percen belül?

Mert ha később, akkor érvénytelen teszt. Az enyém is kétcsíkos lenne időn túl, holott egy éve férfi kezét sem fogtam meg :)

2010. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
54%

két csíkot elnézni elég vicces lenne, és simán kimutatja a terhességet a 12. napon bármelyik 300 Ftos teszt is..


fotózd le a tesztet és linkeld be ide

2010. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!