Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan költözhetné...

Mit tegyek? Hogyan költözhetnék el itthonról?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, kisbabát várok itthon nem akarok élni, nem is szeretném elmondani, anyám valszeg kirugdosná belőlem:( a pasimmal 4hónapja vagyunk együtt, végeztem tesztet és mondta hogy vetessük elm én nem akarok abortusz ellenes vagyok, a baj hogy én venni akartam esemény utánit csak én hü*ye naiv voltam azt mondta nem jött belém, na és tessék mégis csak, a teszt gondolom nem hazudik.:(

Mit tehetnék???

Elakarok szökni :( nem bírom tovább ezt kétségbe vagyok esve :(


2010. dec. 20. 20:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
80%
Meny orvoshoz rögtön ő biztosat mond, és gondolokoz el rajta hogy a híd alatt milyen lesz egy kisbabának, ha megszületik attól a pasid és az anyud nem fog megválltozni. Csak minden sokkal rosszabb lesz föleg annak a gyereknek.
2010. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Bárcsak megvettem volna azt a nyavajásat, ráadásul volt 5000Ft csak anya észre vette volna hogy volt pénz nincs pénz és nem vettem semmit :(
2010. dec. 20. 20:54
 23/41 anonim ***** válasza:
91%

Sírni nem kell. Most már várd meg, amíg vagy a teszt, vagy a nőgyógyász megmondja a valót.

Hibát követtél el,igaz. A hibád nem az volt, hogy szexeltél, hanem az, hogy egy erre méltatlan trógert választottál. Ha terhes lennél, és vállalna téged a babával, akkor mit tennél? El kellene tartanod magadat, a babát és a link pasit is.

Az abortuszról pedig: akárki akármit is mond, vihogva és dalolva még egy nő sem ment a terhességet megszüntetni.

Aki átesett rajta, az szükséges és nagyon rossz műtétnek

élte meg, és hatalmas veszteség érte vele. Egy élet kevés feldolgozni. Nagyon nagy ok kell ahhoz, hogy egy nő erre adja a fejét, de néha keserves dolgot is meg kell tenni.

2010. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Ugye, a pasid kidobtad már? Hogy lehet már így reagálni...

Remélhetőleg tévedett a teszt, de minél előbb doki. Beszélj vele is erről, hogy mit tegyél, én is ellentem, de a jelenlegi helyzetben nem szabad elvetni az abortusz gondolatát. Ha most tönkreteszel két életet, az senkinek sem jó.

Ha mégis terhes vagy és megszülnéd, akkor viszont keress anyaotthont. De még az is lehet, hogy a szüleid támogatnak... csak előbb apád remélhetőleg jól szétveri azt a szemét alakot, aki képes volt azt mondani, hogy nem stresszelj és nem kell a tabletta, aztán meg azt, hogy nem kell neki a gyerek. Ez annyira szánalmas!!!

2010. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
48%

"milyen fájdalmas és rossz dolog"


szerinted milyen egy gyereket nyomorban felnevelni, a gyerek és te is szendvetsz.

2010. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
85%

Sajnállak kedves kérdező.Ha nagyon gáz lesz a helyzeted,és esetleg gyereked is lesz,és költözni akarsz,ha nagyon muszáj hozzám ide költözhetsz.

20F

2010. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Na,most mi a helyzet?
2010. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Annyi a helyzet hogy nagyon görcsöl a hasam, nem tudom ezt sem mire vélni a menstruációmnak vasárnap kellene megjönni ha nem vagyok terhes, ez utalhat arra hogy nem vagyok?!Vagy mi a probléma??
2010. dec. 21. 11:29
 29/41 anonim ***** válasza:
Majd írd meg légyszi mi a helyzet veled,nagyon drukkolok,hogy neget tesztelj,jobb volna úgy neked.Sok sikert.
2010. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Mostanra megjött, vettem egy tesztet ugyan, egy 400Ft-t hogy megint leteszteljem a neve most már pedig meg van Facelle a neve nagyon izgulok, remélem így is ellehet végezni hogy közben megvan, vagy várjam meg míg elmúlik???
2010. dec. 21. 15:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!