Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy az anyám 28...

Az normális hogy az anyám 28 évessen, ennyire bele akar szólni az életemben?

Figyelt kérdés
Tény hogy nem találok munkát itthon már sajna 2.éve.Mindenki tudja milyen szar a helyzet.Ő szerzett ausztriába nekem munkát.De én viszont nagyon utálom az osztrákokat és a pénz sem érdekelt engem soha különössebben,mindig megelégedtem a kicsivel de legyen meg a nyugalmam.De ő azt szajkozza hogy nekem ott jó helyem lesz meg bla bla bla.Lehet hogy igaza van és jót akar,de ami neki jó az nekem nem biztos és nem érti meg a szerencsétlen.A barátnőm itthon van és nem szívessen hagyom itt hónapokig,ez is az egyik visszatartó erő,jól megvagyunk,szeretem.Bár nem vagyunk eleresztve anyagilag,de engem és őt sem zavarja.Mert inkább csóron legyünk boldogok és szabadok,mint hogy sok pénzzel agyon hajszólt zombik.Ezt anyám nem így gondolja,ő úgy gondolja hogy így semmire nem visszük,ebből a fízetésből!Ráadásul megzsarolt,hogy ha nem megyek oda ki,akkor hozzá nem megyek többet!A lényeg az hogy megprobál lelkileg zsarolni.Ti ezt hogyan szoktátok kezelni?
2010. dec. 19. 13:33
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Látom a végére már egy ketten megértették a dolog lényegét!:)Nem lesz könnyü döntés az biztos,de az is igaz ha nem megyek,akkor kitudja meddig nem lesz munka!Majd meglátjuk mi lesz,sajna más választásom nincs,mint hogy menjek.
2010. dec. 19. 19:54
 32/32 anonim ***** válasza:
elárulod, hogy melyik megyében élsz és mi a szakmád? esetleg mi lenne az, amit szívesen csinálnál?
2010. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!