Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy az anyám 28...

Az normális hogy az anyám 28 évessen, ennyire bele akar szólni az életemben?

Figyelt kérdés
Tény hogy nem találok munkát itthon már sajna 2.éve.Mindenki tudja milyen szar a helyzet.Ő szerzett ausztriába nekem munkát.De én viszont nagyon utálom az osztrákokat és a pénz sem érdekelt engem soha különössebben,mindig megelégedtem a kicsivel de legyen meg a nyugalmam.De ő azt szajkozza hogy nekem ott jó helyem lesz meg bla bla bla.Lehet hogy igaza van és jót akar,de ami neki jó az nekem nem biztos és nem érti meg a szerencsétlen.A barátnőm itthon van és nem szívessen hagyom itt hónapokig,ez is az egyik visszatartó erő,jól megvagyunk,szeretem.Bár nem vagyunk eleresztve anyagilag,de engem és őt sem zavarja.Mert inkább csóron legyünk boldogok és szabadok,mint hogy sok pénzzel agyon hajszólt zombik.Ezt anyám nem így gondolja,ő úgy gondolja hogy így semmire nem visszük,ebből a fízetésből!Ráadásul megzsarolt,hogy ha nem megyek oda ki,akkor hozzá nem megyek többet!A lényeg az hogy megprobál lelkileg zsarolni.Ti ezt hogyan szoktátok kezelni?
2010. dec. 19. 13:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz saját kereseted, ő se tud beleszólni a dolgaidba...
2010. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt sose feledd, hogy egy anya mindig csak jót akar!!!

Itthon van fizetésed, vagy miből élsz, ha 2 éve nem találsz munkát? Szerintem igaza van, habár 28 évesen már lehetne annyi eszed, hogy kicsit összeszedjed megad, mert te sem leszel fiatalabb. A szerelem pedig ha igazi, úgy is megvár, vagy menjen veled, szedjétek össze magatokat, és addig is, és utána is boldogan éltek.

2010. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mi köze ennek a keresethez?17 éves korom óta dolgozok,csak megszünt a munkahelyem.Amúgy sem nála lakom,teljessen külön életem van.De úgy viselkedik velem,mintha valami 14 éves kisfió lennék!
2010. dec. 19. 13:43
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

"pénz sem érdekelt engem soha különössebben,mindig megelégedtem a kicsivel de legyen meg a nyugalmam"


A nyugalmad ellenére a fűtés és egyébb számlákat fizetni kell és még sok egyebet.Miből akarsz megélni? Csak nem anyád pénzéből?

2010. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád pénzéből éltek, akkor igaza van. Nem kötelessége egy 28 éves felnőtt embert eltartson. Ha nem ő tart el, akkor te döntöd el, mit csinálsz, nem szólhat bele.
2010. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha teljesen külön élsz, nem támaszkodsz anyukádra akkor boldogulj, ahogy tudsz, bár akkor is csak jót akar neked.
2010. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Ha Édesanyád annyira fontosnak tartja a jó zsíros, sok pénzt hozó állást, járjon elöl jó példával. Ezt meg is mondhatod neki...
2010. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Csak nem anyád pénzéből?


Nem anyám pénzéből!Testvérem és barátnőm segítt!Tudom hogy jól lehet ott keresni,de én a saját hazámban akarok boldogulni.Itt kell hagynom a szerelmemet,a barátokat és mindent lényegében.Csak 3 havonta tudok haza jönni.Arról nem is beszélve,hogy ott kint csak egy rabszolga leszek,akit nem nagyon tisztelnek,mert te csak egy bevándorló vagy,aki elveszi előlük a pénzt és a munkát!

2010. dec. 19. 13:51
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát 28 éves vagy,nincs munkád és anyádnak igaza van.Utálod az osztrákokat.Miért?,éltél már kint?Én éltem és semmi bajom nem volt velük,sokan kicsit furák de ennyi.Akkor éltünk a legjobban amikor kint éltünk,most hogy itthon vagyunk megint sza r a helyzet és anyum nem talál Ausztriában állást,mit nem tenne ha olyan lehetősége lenne mint neked.És odakint legalább foglalkoznak az emberekkel,nem úgy mint itt....
2010. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem büdös a munka,mert 15 éves korom óta tudom mi az hogy munka és megbecsülni a pénzt.Amim van azt mind magamnak köszönhetem,soha semmit nem dugtak a valagam alá!Csak egyszerüen itt kell hagynom az életem,azért hogy legyen mit ennem és rabszolgaként keresni a büdös osztráknak a pénzt,megaláztatások árán!Nem csinálhatom azt amit akarok,mert ebben a mocsok országban el lehetetlinettek,ahogy rajtam kivűl több ezer embert!
2010. dec. 19. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!