Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy az anyám 28...

Az normális hogy az anyám 28 évessen, ennyire bele akar szólni az életemben?

Figyelt kérdés
Tény hogy nem találok munkát itthon már sajna 2.éve.Mindenki tudja milyen szar a helyzet.Ő szerzett ausztriába nekem munkát.De én viszont nagyon utálom az osztrákokat és a pénz sem érdekelt engem soha különössebben,mindig megelégedtem a kicsivel de legyen meg a nyugalmam.De ő azt szajkozza hogy nekem ott jó helyem lesz meg bla bla bla.Lehet hogy igaza van és jót akar,de ami neki jó az nekem nem biztos és nem érti meg a szerencsétlen.A barátnőm itthon van és nem szívessen hagyom itt hónapokig,ez is az egyik visszatartó erő,jól megvagyunk,szeretem.Bár nem vagyunk eleresztve anyagilag,de engem és őt sem zavarja.Mert inkább csóron legyünk boldogok és szabadok,mint hogy sok pénzzel agyon hajszólt zombik.Ezt anyám nem így gondolja,ő úgy gondolja hogy így semmire nem visszük,ebből a fízetésből!Ráadásul megzsarolt,hogy ha nem megyek oda ki,akkor hozzá nem megyek többet!A lényeg az hogy megprobál lelkileg zsarolni.Ti ezt hogyan szoktátok kezelni?
2010. dec. 19. 13:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire mocsok ország, miért ragaszkodsz hozzá? Ez kicsit ellentmondásos...
2010. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére szeretem a hazámat és jól érzem itt magam.Még akkor is ha nem engedhetek meg magamnak annyi mindent mint ott kint!Nekem ez olyan mintha eladnám a lelkem,a magyarságom!
2010. dec. 19. 13:59
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:53 vagyok

A barátnőd és a haverod,az még jobb,szerinted életed végéig ők tartanak el.Rabszolga?xD

100x jobban bánnak az emberrel mint itt,itthon le se szarnak ott sokkal normálisabbak.Egyébként nagyon sok magyar él kint.Amúgy ha 28 évesen így gondolkodsz akkor nem lehetsz valami láng ész,én elvégzem az iskolát és megyek külföldre ebből az országból,itt egyre rosszabb lesz a helyzet.

2010. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Ha ennyire mocsok ország, miért ragaszkodsz hozzá? Ez kicsit ellentmondásos...


A politikusokra értettem!Azért ragaszkodom,mert itt nőttem fel,ide húz az eszem és a szívem!A barátaim,a szerelmem,a múltam.Egyszóval minden.A mocsok országot a sok hazug politikusra értettem.Szeretk itt lenni még akkor is ha csak 90 ezret keresnék vagy 70 ezret.

2010. dec. 19. 14:02
 15/32 A kérdező kommentje:

Amúgy ha 28 évesen így gondolkodsz akkor nem lehetsz valami láng ész


Lehet hogy nem vagyok professzor,ami igaz is.De az érzéseimet nem tudom letagadni!Tudom hogy szar a helyzet,mert érettségival és 2 szakmával nem találtam semmi melót 2 évig!Ott kint most érettségivel és 2 szakmával mosogatnom kell!Ennek örüljek?

2010. dec. 19. 14:04
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:53 vagyok megint

Jah,van egy kis különbség az 70-90 ezer forint között ami bőven alacsonyabb és a 250 ezer forint között,karácsonykor dupla fizu....

Barátnődet nem tudnád vinni?

2010. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Én mindig azt mondtam,hogy az ember akkor boldog ha azt csinálja amit akar és az lehet aki akar!Én hiába keresek ott kint 10szer annyit!De ha nem azt csinálom,amit szeretek,akkor az nem tesz boldoggá!Ehhez nem kell lángésznek lenni,sokan gondolkodnak így mint én,hogy inkább dolgozik 70 ezerért,de ezt teszi és csinálja és olyan a hivatása ami boldoggá teszi!És ez így van!
2010. dec. 19. 14:07
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
És két szakmával nagyon jól keresnél kint,ha nem akarsz kimenni az a te dolgod de biztos hogy jobb lenne.
2010. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon próbálkozz itthon munkát találni! Akár részmunkaidőben, átmenetileg, akármit. Csak hogy legyen egy minimális bevétel. Tudom, hiába mondom, hasonló cipőben járok. Nekem egy éve nincs semmi. Ha olyan nem nagyvárosban lakik az ember és olyan helyen, ahol talán ha csak minden ötödik munkaképes emberre jut munka és annak a többsége is alkalmi, akkor nehéz. Az életedről nem anyukád dönt. Viszont neked se jó, ha mások tartanak el. Nem tudom, mi lenne a legjobb. Ha belátható időn belül nem sikerül itt talpra állnod, akkor előbb-utóbb a testvérednek is terhes lesz, hogy mindig ő segítsen, még ha nem is mondja. Megértem, hogy nem szívesen még külföldre, én is így vagyok ezzel.
2010. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom azt a két szakmádat szereted,ha van azzal eltudsz helyezkedni.
2010. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!