Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborgok azon, hogy a...

Jogosan háborgok azon, hogy a férjem egyik haverja rendszeresen csupasz nőkrők küldözget fotókat a férjemnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 10:02
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
hát úgy, hogy veled keveset foglalkozik úgy már azért gáz a dolog. mert azért te lennél az első, utána nézegethetne szerintem pucér csajokat.
2010. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Ha egyszer láttad meg véletlenül, akkor miből gondolod, hogy rendszeresen küldözget a haver?
2010. dec. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

A neten egy külföldi csaj nyelvoktató videóit szoktam nézni, mert jól tanít. Egyszer megmutattam a férjemnek, hogy jééé, milyen szép vonásai vannak a lánynak, azóta morog, hogy miért nézem ezeket a videókat.

Erre most mit mondjak? :))

Hetero nő vagyok és az a baj, hogy egy nő videóit nézem, aki ráadásul fel is van öltözve :D


Közben saját magammal is meg vagyok elégedve, már csak röhögök a reakcióján :)

2010. dec. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, hogy rendszeresen küldözget ilyeneket, mert amikor megláttam a képet, rákérdeztem.

Igen, keveset beszélgetünk, keveset dícsér meg. Sokat dolgozunk, több gyereket nevelünk, keveset szeretkezünk... Az egész egy mókuskerék.

2010. dec. 20. 12:40
 45/47 anonim ***** válasza:

Nem.

Ne háborogj, nem vagy tenger.

2010. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
szólj a férjednek légszives, hogy küldje nekem tovább.köszi
2010. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

szeretkezz ne háborúzz!!!!


John Lennon-nak és Yoko Ono-nak bejött.Szerintem próbáljátok ki...


Amúgy is addig jó ameddig csak nézi a képeket

2010. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!