Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborgok azon, hogy a...

Jogosan háborgok azon, hogy a férjem egyik haverja rendszeresen csupasz nőkrők küldözget fotókat a férjemnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 10:02
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%
vsz. a haverja ezekre a nökre recskázik meg a kérdező férje is. vagy belegondol milyen jo lenne ha ilyen testü lenne a neje vagy öt képzeli az ágyban oda. én is házas vagyok. és recskázok azért mert nem akarja minden nap a nejem. meg azért nem olyan nagycsöcsü stb mint a playboyos csajok. ettől még szeretem hogy kiverem másra mert felizgat a képe. nem vsz. hogy ezeknek a bombazo nöknek én kellenék szóval élöben ugysem csalnám meg biztos a te férjed is szeret téged azért menti el mert mikor nem vagy ott jó néha kiverni de nincs ebben semmi rossz. fogadd el nem más nökkel találkozik nem csal meg
2010. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Hagyjuk. Ezt nem lehet nektek elmondani.

Attól még nem vagyok elvakultan féltékeny, de baromi szar érzés marad. Hála, mivel kipróbáltam, hogy más pasikat nézek ő is megtudta, hogy ez rossz és nem csinálja azóta. Ennyi, én boldog vagyok így, legyetek ti is.

Egészen más az, ha megnéz valakit, vagy ki is veri rá. Nekem ez akkor is a tiszteletlenség jele marad és kész passz. Ha van valakim, akkor őt tüntetem ki a figyelmemmel, és nem másra fordítom, akár kép, akár élő ember.

Ja és igen: bőven van páromnál szebb és jobb férfi, de a lelkemnek örömet okoz, ha nem másokat bámulok élvezetből, hanem helyette is őt szeretem, testileg-lelkileg, ezzel is csak erősítem a köztünk lévő kapcsolatot.

2010. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Sokan nem azt hiszik(tudják),hogy nem kaphatnak meg jobb nőt,ezért beérik a rosszabbal is, de az ágyba oda képzelnek egy jobbat,gratulálok az ilyen kapcsolatokhoz,házasságokhoz...
2010. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne elmondani? Te vagy az, aki nem érti meg, hogy vannak olyan emberek is, akiknek nem csak a nemiség körül forog a világ. Én nem azért nézek meg egy nőt, mert izgat, hanem mert esztétikus. Ugyanilyen szemmel nézek meg egy szép épületet, egy különleges állatot, egy autót, egy érdekes növényt, stb. Ennyi. Nem hinném, hogy a páromra nézve sértő az, hogy nem folyton őt bámulom, hanem pl a hóesésben is gyönyörködöm, ha kézen fogva sétálunk. Kicsit ellentmondásos, hogy azt írod, emberek vagytok, nem ösztönlények - állatok, mivel az utóbbi logikával gondolkozol. Miből gondolod, hogy a párod azért néz meg egy aktképet, hogy kiverje rá? Ha meg tényleg kiveri más nők képére, akkor a kapcsolatotokkal van a probléma.
2010. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Mégis mit küldjön neki? Receptet?


Felháborodásod jogtalan, férfiak között ez így működik.


30/f

2010. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
15 26os igenis nagyon szeretem a nejem szerelmes vagyok belé de azt ne higyje senki hogy egy Dundikának vagy Pamela Andersonnak nemet mondana bármelyik ffi is.
2010. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
már miért ne mondhatna egy férfi nemet Dundikának és Pamela Andersonnak? én simán nemet mondanék egy bizonyos nem szexbomba lányért akit nagyon kedvelek. ne általánosítsunk.
2010. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
SOHA nem szoktam nézegetni a férjem leveleit vagy telefonját, ha postán kap valamit, azt sem bontom fel. Ezt véletlenül láttam meg, ő nézegette és bejöttem a szobába. Ennyi. Igen, nagyon fájt, mert én sem vagyok azért annyira csúnya, de a legjobban azért esett rosszul, mert velem keveset foglalkozik.
2010. dec. 19. 20:47
 39/47 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!

szerintem egy kicsit túl reagálod az egészet! attól mert megnéz más nőt attól még téged szeret! nem?

az én párom is szokott e-mailen kapni ismiktől pucér nős képeket, meg is szokta nézni őket, de ennyi, utána ki is szokta törölni. utcán is megnéz mást, (nem bámulja, de rápillant). attól még engem szeret, és én vagyok számára a legszebb! ugyan igy én is megnézem a pasikat, és ha küld vmelyik barátnőm pasis videót/képeket én is megnézem, de attól még a párom az első!:)

ui:// ha a párom direkt keresne és mente el meztelen nős képeket/vidiket az azért nekem is rosszul esne, és szóvá tenném. de az hogy ismi/kolléga küld képeket és azt megnézi és ki is törli utána az nem zavar. miért zavarjon? nem veri rájuk.

üdv 20L

2010. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Tubarózsa ***** válasza:

20.52esvagyok. bocsi most néztem a komented, hát így már nem annyira oké, hogy veled nem foglalkozik(de azért ez a dolog még a nem világ vége) miben nyilvánul meg h keveset foglalkozik veled? kevés/nemjó a szex? nem dicsér meg szinte sose? beszéltél erről vele? hogy ez zavar hogy keveset törödik veled, közben más csajokat nézegett?

üdv.:)

2010. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!