Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborgok azon, hogy a...

Jogosan háborgok azon, hogy a férjem egyik haverja rendszeresen csupasz nőkrők küldözget fotókat a férjemnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 10:02
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak hiányos öltözetű, csinos nők. Óriásplakátokon, tévében, stb. Azokat is látja a férjed. Miért csak az zavar, hogy a haverja poénból néha küld a férjednek pár fotót? :) Ha meg zavar, miért nézed meg, amit a férjednek küldenek? Lehet, hogy őt meg az idegesítené, hogy neked cicás-kutyás-dalailámás giccseket küldenek a barátnőid. Ugyan mi rossz van egy fotóban? Az csak egy kép. Nekem is tetszik a szép női test, pedig hetero nő vagyok. Komolyan nem értem, mi a probléma.
2010. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
53%

Aki nem érti a problémát, azért van, mert ő nem olyan, mint a kérdező és millió+1 másik nő.

Vannak, akiket ez zavar, más emberek, el kell őket is fogadni, ennyi.

2010. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
46%
Utolsónak: OK, de akkor miért itt kérdezi meg? Ha ő ilyen egyedi, akkor miért a "tömeg" véleményére kíváncsi?
2010. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
53%
A tömeg még mindig az, aki nem szereti, ha a párja ilyet tesz, de félnek a lepontozástól, meg unalmas, hogy sokan ezért szűz prűd qváznak le minket.
2010. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
46%

Engem nem zavar, 1.megd.gni ugysem tudja a monitort 2. én is kapok pasis fotókat,3. egy jót testű nőt én is megnézek.

Nincs ebben semmi, attól még engem szeret, Nekem csinál gyereket, velem szexel.

2010. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

A férjed barátja bunkó abban az esetben, ha: a férjed szólt neki, hogy nem érdeklik az ilyen képek, tudja, hogy te is láthatod őket. Akkor rá jogosan haragszol, mert ne tegyen olyat, ami bekavarhat más családi életébe. Akármit is gondolnak a haverok, hogy mennyire nézegethet pucér nőket egy férj, mennyire nem, azt az adott házaspárnak kell tudni és eldönteni, ők mit akarnak nézegetni.

Ha viszont a férjed nem tájékoztatta a havert, vagy külön igényli is ezeket a képeket, akkor a haver nem hibás benne, hanem a férjedé, mert ugyan már! Tudja, hogy ez neked nem esik jól, ha ilyet látsz. Ha kíváncsi a haver csajos képeire, menjen el hozzá, nézegessék meg és kész. Ha szeret, akkor úgyis csak megnézi és nincs a továbbiakban rá szüksége.

Ha viszont engedély nélkül kufitolsz a férjed magánlevelei között, akkor viszont abban te vagy a hibás.

2010. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
74%

Bármilyen furcsa, fel tudom fogni, hogy mások mások, mint én. :p


Akkor a milliós tömegből legalább egyvalaki legyen olyan kedves elmagyarázni, hogy mi abban a megalázó, hogy a férje kap mailben egy fotót. Tehát nem ő keres rá, hanem a haverjától kapja. Hmm?


Az is érdekelne, hogy miért zavar az valakit, ha a férje megnéz egy olyan képet, amin egy meztelen nő van? Kóros önbizalomhiány, vagy irigység az oka? Esetleg rossz a párkapcsolata, vagy elhanyagolja a férje? A hetero pasik bizony megnéznek egy szexképet, ha már kapják. Ha egy nő kap egy mailt valami dögös pasiról, ő is megnézi, és nem rohan az erkölcsrendészetre.


Lehet, hogy millió olyan nő van, akit zavar, ha a férje megnéz egy képet. Viszont többszázmillió olyan, akit nem. A múzeumokban is vannak meztelen nős képek, fujj. Oda sem jártok, meg a férjetek tévét se nézzen? Anyám. Amúgy meg azok lettek lepontozva, akik leírták, hogy nem jogos a felháborodás, úgyhogy nyugodtan beírhat a millió nő, akik szerint jogos.

2010. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Azért esik rosszul, mert ne vadidegen nőkre csorgassa a nyálát.

Kipróbáltam vele, leírtam, én is néztem meztelen pasis képeket, neki is ugyanúgy rosszul esett és megértette, hogy ez tényleg nem jó érzés.

Zavar az egész, hogy vagyok neki én és mégis más nőkre akarja verni? Nekem ez a magas, én tisztelem a párom és nem alázom meg, és ezt elvárom vissza is. Emberek vagyunk, nem állatok, azaz ösztönlények.

2010. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Akkor a milói vénusz c. festményt se nézzétek meg!!!
2010. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
51%
Még mindig nem értem: ha megnéz egy fotót, az miért jelenti azt, hogy biztos ki akarja verni a rajta levő nőre? Ha nektek Suzukitok van, és megnéz egy Porschét, akkor biztos el akarja lopni? Ez kb ilyen "logika". Képzeld, a férjed az utcán is lát csinos nőket, olyankor, amikor te nem vagy ott. És megnézi őket, mert pasi. Mi a terved, kiszúrod a szemét? Vagy bezárod a lakásba, nehogy más nőket lásson? Nyilván te tetszettél neki a legjobban, azért vett téged feleségül. Akkor miért zavar, hogy élnek a földön rajtad kívül más nők is? Ha ilyen betegesen féltékeny vagy, akkor ennek előbb-utóbb meglesz a böjtje.
2010. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!