Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborgok azon, hogy a...

Jogosan háborgok azon, hogy a férjem egyik haverja rendszeresen csupasz nőkrők küldözget fotókat a férjemnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 10:02
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
50%
nem
2010. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
59%
Én is háborognék.
2010. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
77%
én szerintem sem...egyrészt a férjed,vagy megnézi vagy nem...másrészt meg könyörgöm,én veszek ckm-et a férjemnek. azok csak képek...
2010. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert nem Neked kuldi, hanem a ferjednek. Ne nezd meg az emailait. Ez epp olyan mintha postas leveleit nyitnad fel. Az en csalodmban nem szokas.
2010. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%
A magazinok címlapján is azok vannak, az interneten is, a tévében is.... Sőt, itthon én is. Ki is szúrom a szemét, nehogy már ilyeneket nézegessen :)
2010. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
79%
Hűséget fogadott és nem vakságot.:D
2010. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos a férfi ilyen. Túl kell tenned magad rajta különben beleőrülsz. Gondolj arra, hogy nem azok mellé fekszik le este, nem nekik mondja, hogy szeretlek.

Nem kell ilyen tragikusan felfogni.(:

2010. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
66%
nalunk is volt egy ilyen idoszak. aztan elmagyaraztam neki hogy nekem ez nem esik jol es azt is elmondtam miert. utanna nem is voltak kepek a laptopon egy ideig. aztan egy kovetkezo alkalommal ismet, es ismet megtalaltam a kepeket. megkerdeztem tole hogy forditott esetben hogy esne, es csak rohogott. hat en is toltottem le pucer pasis kepeket, meg szexfilmeket meg hasonlokat. megtalalta a gepemen es megkerdezte hogy ez meg mi? azota nem csinalja ezt a kepletoltos, dolgokat. engem nem is az zavar ha megnezi, hanem az ha tarolgatja itt ott. en sem rakosgatom a szemetet a konyhaba honapokig. :)
2010. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
50%
egyértelműen igen!
2010. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
68%

Lehet azt mondani, hogy férfi és ez neki kell.

De szerintem, mivel egy kapcsolat a tiszteleten is alapszik, ezért beláthatná, hogyha neked rosszul esik, akkor ne csinálja.

Párom is csinált ilyet és én is kipróbáltam: letöltöttem meztelen pasis képeket. Fel volt háborodva! Mondtam neki, hogy te is ezt teszed, akkor meg? Azóta megértette, hogy én mit éreztem akkor.

Persze, ha mindkét fél el tudja fogadni, hogy nézegetnek képeket, akkor nincs baj, de azért nem ártana a másik félnek tolerálni, ha tudja, hogy ezzel bántja a partnerét. És ezt az érzést nem lehet csak úgy megállítani és eldönteni, hogy nem fog zavarni.

2010. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!