Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöhet velem? Fontos, lent!

Jöhet velem? Fontos, lent!

Figyelt kérdés
Januárban kórházba kell mennem,altatásos gyomortükrözés,esetleg műtét,de az nem biztos. Haverom szeretne velem bejönni,lehetséges ez? Mármint csak a kórházba elkísérni.Esetleg szerintetek a vizsgálatra is bejöhet apummal?
2010. dec. 17. 14:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De fontos dolgok vannak az életben! Nem gondoltál még arra hogy ez a fiú akar tőled vmit? Hamár nem az LB-d hanem ez a fiú akar bejönni...
2010. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már gyomortükrözésem, és 14 voltam.Nem altattak, csak érzéstelenítettek. Bemenni bemehet veled a kórházba, de felesleges, mert ha altatnak, akkor úgyis sokáig aludni fogsz.Vagy max nem leszel nagyon tudatodnál. Egyébként gyomortükrözés után jópár hónappal műtenek csak meg, ha egyáltalán szükséges a műtét.Felsérteni annyira meg nem tudják ott belül, hogy rögtön műteni kelljen.


17/L

2010. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ja és az lemaradt, hogy igen, eléggé fogsz öklendezni, meg böfizni stb, hiába próbálod visszatartani.
2010. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
14:45-: Van barátnője,és tetszem neki,de sztem ennél több nem lesz.
2010. dec. 25. 09:13
 15/15 anonim ***** válasza:
jajj ne legyél már ien negatív... velem is volt már ilyen azt mégis összejött! Csak nem "műtét" volt! Hanem elkísért vásárolni, meg ilyenek! Azt mégis volt barátnője!
2010. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!