Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jöhet velem a 7 hónapos...

Jöhet velem a 7 hónapos kisfiam látogatóba?

Figyelt kérdés
Kórházba kellene mennem látogatóba, de kisfiam nem tudom hova tenni. Mennyi idős kortól vihetem magammal pl:kórházba látogatóba. Van erre valami szabály? Most még nem lehet ugye?
2011. máj. 26. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merném elvinni, nehogy összeszedjen valamit.
2011. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Háát, attól is függ, milyen osztály. Reumatologiára esetleg beviheted, ha senki nem látja...

Én ott dolgozom :)

Még mi is a reumán is mindig szólunk, mikor 10 év alatti gyereket hoznak be, mert abban a kórházban van másmilyen, súlyosabb osztály is, és a levegőben benne lehet BÁRMI.

Én nem vinném be, minden esetre!! Mert még naon pici! Az immunrendszere még kezdetleges, nem találkozott semmilyen kórokozoval szinte, tehát nem is alakult ki ellenük semmilyen antigén.

Tényleg,a gyermek egészsége érdekében, told el a látogatást, vagy bízd rá valakire addig!


SZabály ez: 10 év alatt gyermek nem mehet látogatni!

2011. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem vinném, legyen az bármilyen osztály is.
2011. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!