Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek párom be jöhet...

Szerintetek párom be jöhet UH-ra velem?

Figyelt kérdés
Mert most tud eljönni velem először mert elsőnél még nem voltunk biztosak abban h terhes vagyok és akkor tudtuk meg h az vagyok és most kedden mennénk vissza uh-ra h be engedik őt is?
2011. szept. 17. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális helyen igen, bemehet. Igazán az orvoson múlik, megtűri-e az apukát vagy sem. De egy normális orvos nem támaszt ez elé se akadályt.
2011. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan bemehet,az én párom is mindig bejött velem:-)
2011. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magán dokinál biztosan bemehet.

Az SZTK-ban kétesélyes. De ott sem azért, mert "utálják az apukákat", hanem azért, mert előfordul, hogy nagyon sokan vannak. Ilyenkor két vizsgálandót is beengednek, az egyik egy függöny mögött vetkőzik, a másikat vizsgálják. Emiatt az apukák olyankor nem mehetnek be, hogy ne lássák az "idegen" vizsgálandó nőszemélyt, amikor visszamegy az öltözőbe.

Nekem nyári időszakban volt ilyen, amikor kevesebben dolgoztak (beteg meg ugyanannyi).

2011. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a kórházba jártunk uh-ra és ott minden alkalommal bejöhetett a párom. Kb. 10 perc/kismama volt az átlag, amit uh-n töltöttek a leendő szülők.
2011. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Magándokinál természetes dolog hogy bemegy veled,nálam is mindíg bejött párom.

De Tesóm pl Sztkba járt és ott sem volt gond ment vele és kész nem szóltak semmit..szerintem be lehet menni mindenhol ma ez már természetes.max ha tényleg sokan vannak bent dokik,rezidensek...akkor kicsit hátrébb áll,és kész.

Nyugodtan menjen be veled én azt tanácsolom:-))

És a késöbbiekben is..ill. a szülésnél ha szeretne nem beszéld le!!Ez egy igazi élmény ,büszkeség neki is:-))

Sok boldogságot és egészséget nektek!

2011. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok válaszokat:) Akkor megnyugodtam és akkor majd bejön nagyon látni szeretné a kicsit:) én is várom már,hogy lássam ujjra. Szülésél is bent lesz velem mert mindenképpen bent akar lenni és én ennek csak örülök:) Nektek is jó egészséget kívánok:)
2011. szept. 18. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!