Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöhet velem? Fontos, lent!

Jöhet velem? Fontos, lent!

Figyelt kérdés
Januárban kórházba kell mennem,altatásos gyomortükrözés,esetleg műtét,de az nem biztos. Haverom szeretne velem bejönni,lehetséges ez? Mármint csak a kórházba elkísérni.Esetleg szerintetek a vizsgálatra is bejöhet apummal?
2010. dec. 17. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Elkísérhet, de nem hiszem, hogy jó ötlet, ha bemegy, meg talán nem is mehet be, passz, apás szülést sem engednek mindenhol.
2010. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Értem! :) Csak hát eggyik legjobb fiú haverom,és szükségem van rá hogy ott legyen,mert jól kijövünk.

15L

2010. dec. 17. 14:44
 3/15 anonim ***** válasza:

Kedves Első!

Nem is szülésről van szó....vagy csak én nem értem?

2010. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
az első úgy érti, hogy gyakran családtagot sem engednek be. kérdező, ez erősen kórházfüggő...
2010. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok úgy, hogy kicsit könyörögtök az orvosnak és megígéritek, hogy beöltözik, ha kell bemosakszik és csendben a sarokban fog ülni. Sokszor vagy útban van az orvosnak egy civil, mert kerülgetni kell, vagy nem bírja a látványt, elájul és akkor még kell néhány ember, aki felkanalazza és kiviszi - ez is zavarja a munkát. Ezek a fő okai, amiért nem engednek be ismerősöket.
2010. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14 éves korig egy közeli hozzátartozó kérdés nélkül bent lehet minden vizsgálatnál. Felette már csak a beteg kérésére, de csak egy személy.
2010. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jajj de jó. :) Amúgy emo-s,nem fogják szerintetek lenézni? :S
2010. dec. 17. 15:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Õt lehet,hogy nem nézik le,de téged igen,mert nem vagy férfi a talpadon:)na jó ezt viccnek szàntam.Egyébként biztosan megengedik,hogy bent legyen valamilyen hozzàtartozó.De miért altatnak el,nekem is volt gyomor tükrözésem,de altatàs nelkül.Egy kicsit kellemetlen volt,de ki lehet birni.
2010. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Amúgy lány vagyok,de mindegy.xdxd

Hát nem tudom..nem szeretnék öklendezni,meg semmi ilyesmi,meg közbe pihenek is. ˇˇ xd Meg ha megsérti a nyelőcsövem vagy a gyomrom a cső,akkor azonnal műtenek. :S

2010. dec. 17. 18:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, az egészségügy nem néz le, nem foglalkoznak azzal ki hogy néz ki. Egyébként altatni fognak, akkor tök mindegy ott lesz-e valaki, úgysem észleled. Apukád pedig ott lesz, a srác meg lecsücsül a váróban, egyébként sem neki való látvány.
2010. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!