Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ezen változtatni?

Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
A párom húga 10 évvel fiatalabb, és nem testvéri kapcsolat van közöttük, hanem inkább apa lánya kapcsolat. Már régen felnőtt, van igazi apja. Én meg nem örülök ennek, mert nem kellene olyan férfi akinek már van gyereke, mert azt szeretném, hogy majd a sajátunkra fordítsa az összes figyelmét.
2010. dec. 16. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Miért vagy ennyire önző? Nem hogy örülnél, hogy ilyen jó a viszonyuk! Ettől még a saját gyerekét is imádni fogja. Tudod a normális emberek meg tudják osztani a szeretetüket!
2010. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akármilyen férfit is találsz majd, annak nagy valószínűséggel lesz családja. Irreális elvárásaid vannak.
2010. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cory Rose ***** válasza:

Én meg nem örülnék annak ha a párom bele akarna szólni kivel milyen legyen a kapcsolatom családon belül.


Egyébként meg ha lesz saját gyereketek, biztos hogy rendesen oda fog rá figyelni.

2010. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van másik húga is, akivel teljesen normális a viszonya, és én is jóban vagyok vele. Nem hiszem, hogy az önző dolog a részemről, hogy nem aludjon itt hetente négyszer, mert ugye van mindenkinek magánélete, és ne a párom fizessen neki mindent, mert mi sem állunk nagyon jól, és ha gyereket szeretnénk, akkor jó lenne félretenni.
2010. dec. 16. 11:03
 5/12 A kérdező kommentje:
Annak örülnék, hogy ha testvéri kapcsolatban lennének.
2010. dec. 16. 11:06
 6/12 A kérdező kommentje:

"Akármilyen férfit is találsz majd, annak nagy valószínűséggel lesz családja. Irreális elvárásaid vannak."


Irreális elvárás, hogy nem legyen gyereke?

2010. dec. 16. 11:11
 7/12 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, ne legyen gyereke?!
2010. dec. 16. 11:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ez nem normális.Én sem szeretném,ha ilyen helyzetben élnénk.Sajnos változtatni nem lehet sokat.
2010. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézd, egyelőre nem vagy a felesége, nem szólhatsz ebbe bele. Nem tudom mekkora lakásban éltek, de ha van külön szobája a lánynak, akkor nem hiszem hogy sokat zavar. A férfi a keresetét egyébként is arra költi amire akarja, ebbe se szólhatsz bele. Esetleg meg lehet beszélni egy közös kasszát, amibe mindenki megállapodás szerint berak havonta egy összeget a közös kiadásokra, aztán azon felül mindenkinek a sajátja, saját költségekre. Ha ő a húgára költi, az az ő dolga. Te is tedd félre a tiedet és csinálj vele azt amit szeretnél. Ha nem neked kell emiatt eltartanod a pasidat, akkor nem értem mi a probléma.


A kérdés inkább az, hogy a lány milyen. Kedves, alkalmazkodó, vagy mindenben kioszt, elviselhetetlen. Ha a viselkedésével van problémád, akkor természetesen megmondhatod, hogy nem akarod hogy itt legyen nálatok, mert nem jössz ki vele és kész. De csak a pénzre fogni szerintem nem szabad.


32/N

2010. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy nem a felesége vagyok? Közös kasszán vagyunk, úgyhogy van beleszólásom, és idegesít, mikor cipő, vagy kabát kell, vagy kozmetikushoz akar menni, akkor a mi fizetjük neki. Van külön szoba, ami majd gyerekszoba lesz. Nem alkalmazkodó, használja a személyes dolgaimat, flegma, és beszólogat.
2010. dec. 16. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!