Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ebből? Mit csináljak...

Mi lesz ebből? Mit csináljak h ne legyen vége?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat veszekedtünk a feleségemmel, sok mindent nem tudtunk megbeszélni. Eldöntöttük h megpróbáljuk egy kicsit külön elvitte magával a kisebbik gyereket (1 hónapos) a nagyobbik (3 éves) nálam van. Nem jó ez így a gyerekeknek se főleg a nagyobbnak. Félek h majd el akar válni mert szerintem az ilyeneknek az a vége de én nem akarok. Nem tudunk normálisan leülni megbeszélni a dolgokat. Szerintetek tudok csinálni valamit?
2010. dec. 15. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En anya és mint feleség vàlaszolok.Ha az apa dolgozik,minden àldott nap keményen a csalàdjàért,akkor hogyan legyen a csalàdjàval???Ha nem visz haza pénzt,akkor az a baj,ha dolgozik,akkor az a baj.Mit kell tenniük a rendes,dolgozó férjeknek,hogy megfeleljenek mindennek és mindenkinek.Na itt most nem azokról beszélek,akik eljàrnak bulizni,iszogatni,stb?hanem azok,akik valóban a csalàdjukért dolgoznak!
2010. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem minden másról van szó. Csak például el kell menni a boltba alkatrészekért mert ha nem megyek el akkor nem tudok menni dolgozni, azt még utána össze kell rakni és nem fogja senki helyettem. Fával fűtünk és én járok fáért az egyik haveromhoz mert úgy olcsóbb azzal is elmegy a délelőtt. Van olyan amikor szombaton is mennem kell dolgozni, a ház körül is csinálni kell valamit. Ezeket a dolgokat nem akarom másik napra hagyni mert akkor csinálhatnám napokig.
2010. dec. 18. 11:36
 13/13 anonim ***** válasza:

És amikor veszekedtek, a feleséged miket szokott mondani? Mivel elégedetlen ő?

És Te miért veszekszel vele? Neked mi nem tetszik?

2010. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!