Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet nagykorúsítani?

Hogyan lehet nagykorúsítani?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok...és légyszi ne mondja senki,hogy 2 év,meg várjak.a lehetőségek érdekelnek.
2010. dec. 13. 20:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%
Az hogy problémád van a családoddal 1 dolog. Sok mindenkinek van, és meg tudják oldani. 16 évesen te csak ne higyj abban hogy örök szerelem. 16 évesen még fiatal vagy egy ilyen kijelentésre. Az meg lehet hogy nagyon szeretitek egymást, de hogy örök szerelem.... Később is ráérsz még megházasodni, 16 éves korodban még élned kell az életed. Meg hát ha te 16 évesen férjhez mész, 18 évesen már tuti gyerek lesz. A legszebb éveid ne gyerek neveléssel töltsd el. Szép az is de nem 18 évesen, vagy hamarabb. És ha már úgy gondolkozol hogy 16 évesen örök szerelem, házasság, akkor nekem nehogy azt mondd hogy te nem akarsz gyereket, mert szerintem nem csak én nem fogom elhinni.
2010. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
16 évesen én is hittem benne... Aztán elváltam. Ennyit az örök szerelemről. Most a második férjemmel élek. :D
2010. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
Kérlek, gondolkozz egy kicsit! 16 évesen mégis mi a fenét akarsz dolgozni, mikor hivatalosan sehová sem fognak felvenni,max. diák szövetség által,de ott meg alig fizetnek valamit. Nem olyan egyszerű ez,ahogy te elképzeled...Mellesleg,ahhoz,hogy most kiskorúként férjhez menj, szülői beleegyezés kell,amibe,ha van egy kis eszük a szüleidnek,soha nem fognak bele egyezni. Várd ki azt a 2 évet,tanulj amíg lehet, mert később csak nehezebb lesz!
2010. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten igazad van,de abban szerintem nem,hogy ne higgyek benne :S nekem csak ez maradt... és tudom,hogy vele élem le az életem...és lehet kinevettek,vagy szánalmasnak tartotok,de ezt érezni lehet.
2010. dec. 13. 21:13
 15/25 A kérdező kommentje:
tudom :S igazából csak a lehetőségek érdekelnek...valószínűleg nem lesz belőle semmi.
2010. dec. 13. 21:15
 16/25 anonim ***** válasza:
40%
TE véletlenül nem roma vagy??? csak nekik jut ilyen az eszükbe...
2010. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
nem xD
2010. dec. 13. 21:16
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
De elhiszem neked hogy most teljes szívedből szereted. De nem a te "tini" korodban vannak hangulatváltozások, és ezek vezethetnek veszekedésekbe, amik fokozódnak ha együtt éltek. Lehet hogy most szeretitek egymást, de egy háztartásban lehet hogy 2 hétig se bírnátok. És ugyebár majd akkor nehéz lesz visszavonni azt az örök szerelmet...
2010. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

bocsi elírtam

Nem a ta tini korodban. (pontPONTpont) :D

onnantól megint értelmes legalábbis azt hiszem :D

2010. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
igaz... örülök,hogy írtam ide :S korai dolog ez még. csak nagyon rossz napom volt,és ilyeneken törtem a fejem :D
2010. dec. 13. 21:21
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!